Архів сайта |
Березень 2024 (1) Лютий 2024 (7) Грудень 2023 (4) Травень 2023 (2) Квітень 2023 (11) |
Бажаю всім у цей святковий день міцного здоров’я, достатку, благополуччя, милостей Божих. Нехай Всеблагий Господь осяє Ваші душі і серця нерукотворним світлом своєї любові і величі. Господнє благословіння нехай перебуває у кожній родині! Нехай медовий Спас принесе мир і спокій на нашу землю та в кожну домівку, негаразди і печалі обходять Вас стороною, а щастя і удача завжди супроводжують у всіх справах!
З повагою, голова районної ради Олександр ЧОРНІЄВИЧ |