Архів сайта |
Березень 2024 (1) Лютий 2024 (7) Грудень 2023 (4) Травень 2023 (2) Квітень 2023 (11) |
Відповідно до статті 66 Регламенту районної ради "Депутат ради зобов'язаний бути присутнім на пленарних засіданнях ради, засіданнях постійної комісії та інших органів ради, до складу яких він входить. У разі неможливості бути присутнім на засіданні ради депутат повідомляє про це голову ради, або його заступника, або виконавчий апарат ради". У зв'язку з відсутністю кворуму засідання постійної комісії не відбувається. Депутати фракцій районної ради "За конкретні справи", "Європейська солідарність" та "За майбутнє" не з'являються на засідання комісії чим блокують її роботу. |