Архів сайта |
Березень 2024 (1) Лютий 2024 (7) Грудень 2023 (4) Травень 2023 (2) Квітень 2023 (11) |
Голова районної ради вітаючи дітлахів із святом, зауважив, що діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє, саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства. Під час візиту малечі подарували спортивний інвентар. |