Архів сайта |
Березень 2024 (1) Лютий 2024 (7) Грудень 2023 (4) Травень 2023 (2) Квітень 2023 (11) |
![]() Боєць загинув від кулі російського снайпера захищаючи нашу державу на сході. Вічна пам’ять Герою… |
Голова районної ради виступив з вітальним словом перед депутатами та присутніми в сесійному залі, побажав плідної роботи депутатам восьмого скликання, закликав усіх об’єднатися і працювати на благо звичайних людей, які чекають подальших позитивних змін у громаді. В ході пленарного засідання депутати прийняли ряд важливих для громади рішень. |