Реформа місцевого самоврядування – одна із найважливіших, які повинна здійснити Україна для покращення життя свого населення та стійкого економічного зростання. Її ключовий елемент - об’єднання громад, а основна мета - забезпечити спроможність місцевого самоврядування самостійно, за рахунок власних ресурсів, вирішувати питання місцевого значення. Тож, у районі проводиться активна робота щодо добровільного об’єднання територіальних громад. Так, 13 березня голова районної ради Юрій Мельник провів робочу нараду з цього питання. Участь у нараді взяли: голова райдержадміністрації Артем Багінський, перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Крупа, голови об’єднаних територіальних громад та сільські голови.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані