30 вересня пройшла щотижнева робоча нарада з окремими керівниками структурних підрозділів адміністрації. Нараду провів перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Крупа. Участь у нараді взяли: голова районної ради Юрій Мельник, заступник голови райдержадміністрації Сергій Янчук, керівник апарату райдержадміністрації Вікторія Васечко та керівники окремих структурних підрозділів адміністрації. На нараді розглянуто основні питання діяльності структурних підрозділів райдержадміністрації щодо забезпечення належної життєдіяльності району.
Зокрема, йшлося про підготовку у районі навчальних закладів до осінньо-зимового періоду, також обговорили формування місцевих бюджетів на 2020 рік.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані