Архів сайта |
Березень 2024 (1) Лютий 2024 (7) Грудень 2023 (4) Травень 2023 (2) Квітень 2023 (11) |
У спортивному заході взяли участь 121 учасник Хмельницької області з шести видів спорту: армспорт, бомбаскет, гирьовий спорт, дартс, настільний теніс та шахи. До участі у спартакіаді було залучено Хмельницьку обласну організацію фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України, суддівську колегію. |
Про це повідомив Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода за результатами обговорення проекту концепції удосконалення законодавства про місцеві вибори у зв'язку з реформою місцевого самоврядування, територіальної організації влади та адміністративно-територіального устрою. |