Архів сайта |
Грудень 2024 (2) Серпень 2024 (1) Травень 2024 (4) Березень 2024 (1) Лютий 2024 (7) |
![]() Метою Конкурсу є відбір, відзначення і поширення кращих практик за темами:
1. Практики розвитку, засновані на власних стратегіях, проектах та ресурсах.
Це можуть бути практики розвитку регіону/району/громади, реалізовані у рамках власної стратегії розвитку та за рахунок власних ресурсів (у тому числі, не менш як 50% — за кошти місцевого бюджету), наприклад:
— розбудова соціальної інфраструктури;
— громадські простори;
— туристичні об’єкти, програми та маршрути;
— освітні, культурні, молодіжні, спортивні проекти;
— ІТ-інфраструктура та технології;
— інші практики розвитку відповідно до визначених стратегічних цілей.
|
![]() Участь у нараді взяли: голова райради Юрій Мельник,заступник голови адміністрації Сергій Янчук, начальник управління соціального захисту населення адміністрації Надія Гулько, головний лікар Хмельницької центральної районної лікарні Олександр Костюк та завідувач акушерсько-гінекологічного відділення районної лікарні Олександр Польовий.
За інформацією Міністерства соціальної політики України,відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 30.05.2018 № 427 "Деякі питання реалізації пілотного проекту із соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства” (зі змінами) та від 20.06.2018 № 512 "Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка” (зі змінами) розпочато реалізацію проекта.
Так, кожна мама (інший законний представник новонародженої дитини), яка виписується з пологового будинку починаючи з 1 вересня 2018 року, має отримати під час виписки одноразову натуральну допомогу "пакунок малюка”.
|
Основна мета проведення перевірки – визначення працездатності систем оповіщення. Нагадуємо, що при позаплановому включенні сирен та передачі мовної інформації по електронних засобах масової інформації і вуличних гучномовцях, інформація може мати зміст про загрозу або виникнення різного виду надзвичайних ситуацій. Почувши довгий уривчастий сигнал сирен, мешканцям області необхідно включити радіоточки, радіоприймачі та прослухати інформацію. Інформація передається протягом 5-7 хвилин після подачі звукових сигналів та містить зміст про загрозу або виникнення різного виду надзвичайних ситуацій та порядок дій населення у цих умовах. Вислухавши повідомлення з питань цивільного захисту, кожен повинен діяти без паніки і метушні у відповідності з отриманими вказівками. Також потрібно сповістити про почуте сусідів, особливо людей похилого віку. Кожен громадянин повинен бути підготовленим до дій при виникненні надзвичайної ситуації або події. Громадяни! Будьте уважні до повідомлень і сигналів управління з питань цивільного захисту. Це врятує Вам, рідним та близьким життя, збереже здоров’я та домівки. |