Архів сайта |
Березень 2024 (1) Лютий 2024 (7) Грудень 2023 (4) Травень 2023 (2) Квітень 2023 (11) |
Саме тому дошкільна освіта є обов'язковою первинною складовою частиною системи безперервної освіти в Україні. Держава при цьому визнає пріоритетність дошкільної освіти та забезпечує умови для її здобуття. Тому усі діти в районі повинні мати доступ до дошкільної освіти. Сьогодні, голова районної ради Юрій Мельник та голова районної державної адміністрації Леся Коменда здійснили робочий виїзд у с.Давидківці. Посадовці перевірили хід будівництва дитячого дошкільного навчального закладу на 80 місць. Про виконані роботи і найближчі плани проінформував керівників району - Давидковецький сільський голова Олександр Ланкевич. |