Відповідно до Закону України «Про освіту» кожна дитина має право на якісну та доступну освіту. Даний закон визначив поняття особи з особливими освітніми потребами. Забезпечення якісної освіти для дітей з особливими освітніми потребами на базі загальноосвітніх навчальних закладів передбачає надання додаткової постійної читимчасової підтримки в освітньому процесі з метою забезпечення її права на освіту.
22 серпня голова районної ради Юрій Мельник взяв участь у нараді з головами об’єднаних територіальних громад з питань фінансування Хмельницького районного інклюзивно-ресурсного центру Гвардійської сільської ради, яку провела голова райдержадміністрації Леся Коменда. Також участь у нараді взяли: заступник голови райдержадміністрації Сергій Янчук, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Світлана Шеремета, керівник інклюзивно-ресурсного центру Надія Данильчук та голови ОТГ.
Після обговорення питання порядку денного присутні дійшли згоди щодо порядку співфінансування районного інклюзивно-ресурсного центру як одного з основних джерел надання додаткової підтримки дітям з особливими освітніми потребами та їхнім сім’ям, які проживають у Хмельницькому районі.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані