Архів сайта |
Березень 2024 (1) Лютий 2024 (7) Грудень 2023 (4) Травень 2023 (2) Квітень 2023 (11) |
В ході перевірки Ізбінський М.І. – заступник голови Хмельницької районної ради вивчав проблеми та потреби, які хвилюють керівників навчальних закладів та педагогічні колективи. Представник від районної ради доповів голові Хмельницької районної ради – Мельнику Ю.В. про стан готовності перерахованих навчальних закладів району до нового навчального року. |