12 квітня відбулась робоча зустріч голови районної ради Юрія Мельника та голови райдержадміністрації Лесі Коменди з головою Гвардійської об’єднаної територіальної громади Тетяною Нетребою. Посадовці обговорили ряд важливих питань розвитку громади. Так, йшлося про розвиток інфраструктури в Гвардійській ОТГ, а також піднімались освітні й інші питання. Адже, як наголошувалось, для людей, які мешкають в селі, мають бути забезпечені такі ж комфортні умови, що і в місті, або й кращі, повинен бути належний доступ до користуватися транспортом, медичними послугами, якісна освіта, доступ до адміністративних, побутових послуг тощо.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані