Фонд «Освіта для демократії» (Варшава, Польща), Громадська організація «Наше Поділля» (Вінниця) та Громадська організація «Точка доступу» (Краматорськ) запрошують представників Житомирської, Хмельницької, Запорізької, Донецької та Луганської областей до участі у програмі «Успішні локальні громади». Програма передбачає тренінговий компонент, реалізацію спільних завдань командами з різних територіальних громад, а також можливість взяти участь у навчальному візиті до Польщі та отримати фінансування в рамках конкурсу мінігрантів.
До участі в тренінгах запрошуються:
представники органів місцевого самоврядування ОТГ або населених пунктів за виключенням обласного центру;
представники громадських та благодійних організацій, які проводять діяльність на рівні своєї ОТГ або населеного пункту (за виключенням обласного центру)
з Житомирської, Хмельницької, Запорізької, Донецької та Луганської областей (з територій, що підконтрольні Уряду України).
Перевага надаватиметься представникам:
об’єднаних територіальних громад;
населених пунктів з кількістю населення до 30 тисяч.
Шукають кандидатів, які:
зацікавлені у праці задля розвитку своїх місцевих громад;
мають бажання брати активну участь у впровадженні реформ в Україні;
готових брати відповідальність за свою громаду.
Для представників усіх областей буде проведено триденний тренінг у квітні-травні 2018 р. (точні дати і місце проведення вказуються нижче).
Під час тренінгу учасники дізнаються як проводити аналіз проблем та потреб громади, а також яким чином залучати ресурси у відповідності до локальних потреб з метою покращення якості життя в громаді.
Для участі в конкурсі, просимо заповнити анкету онлайн для даної області:
Представники Хмельницької області – Дати тренінгу: 10-12 травня 2018 року (місце проведення: Хмельницький/Кам’янець Подільський): https://goo.gl/forms/KD5V2g5eS10WEWK62
Представники Донецької та Луганської областей – Дати тренінгів: 17-19 травня 2018 року (місце проведення: Святогірськ): https://goo.gl/forms/7Q1Be87TJfzpmavR2
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані