Головна сторінка » Відбувся тематичний короткостроковий семінар «Практичні аспекти діяльності місцевих рад в умовах децентралізації та реформи місцевого самоврядування»
12-13 вересня 2017 року в центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбувся тематичний короткостроковий семінар «Практичні аспекти діяльності місцевих рад в умовах децентралізації та реформи місцевого самоврядування», в якому взяв участь керуючий справами виконавчого апарату районної ради Юрій Гуцалюк.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані