Архів сайта |
Березень 2024 (1) Лютий 2024 (7) Грудень 2023 (4) Травень 2023 (2) Квітень 2023 (11) |
На подвір'ї школи зібрались вчителі, учні та їхні батьками. Також лунало побажання школярам від старости села та директора школи. Вони побажали усім міцного здоров'я, впевненості у власних силах та невичерпної енергії для здобуття нових знань. Традиційно прозвучав перший дзвінок, що засвідчив про офіційне відкриття та початок нового навчального року. |