Для активізації спортивного і фізкультурного руху в нашій країні, популяризації такого виду спорту - як футбол, у с.Рудківці Новоушицького району проходила дружня товариська зустріч з міні-футболу між збірними командами працівників органів місцевого самоврядування та виконавчої влади. У цій зустрічі взяли участь команди Хмельницького, Волочиського, Деражнянського та Новоушицького районів.
Гра була захоплюючою і результативною.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані