12 травня керівник апарату облдержадміністрації Юрій Бирка провів виїзний прийом громадян у Хмельницькому районі. Участь у прийомі взяли голова районної ради Юрій Мельник, голова райдержадміністрації Леся Коменда, перший заступник голови адміністрації Андрій Зелінський, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та організацій, голови сільських рад. Звернення жителів району стосувались надання матеріальної допомоги на лікування, піднімались проблемні питання учасників АТО, а саме щодо виділення путівки на санаторно-курортне лікування і виділення земельних ділянок. Громадянам було надано вичерпні відповіді та роз’яснення щодо шляхів вирішення порушених питань. Питання, що потребують детальнішого вивчення, заступник голови облдержадміністрації та керівництво райдержадміністрації взяли під особистий контроль та дали ряд доручень відповідним службам.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані