Пропаганда здорового способу життя, залучення державних службовців до занять фізичною культурою та спортом, організація дозвілля та активного відпочинку, розвиток найбільш популярних видів спорту – це основні завдання та мета проведення спартакіади серед команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. 12 травня відбувся футбольний турнір, участь у якому взяли чотири команди: облдержадміністрації, райдержадміністрації, районної ради і відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. Переможцями стала команда відділу освіти, молоді та спорту адміністрації.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані