Архів сайта |
Березень 2024 (1) Лютий 2024 (7) Грудень 2023 (4) Травень 2023 (2) Квітень 2023 (11) |
Сьогодні, 4 квітня Хмельницький район в рамках проекту «Розвиток громад» в черговий раз відвідала Регіональний менеджер Корпусу Миру США в Україні Наталія Пономарчук. Участь в зустрічі взяли голова районної ради Юрій Мельник та в.о. директора КП Хмельницької районної ради «Агенція місцевого розвитку» Зоя Філіпенко. |
Під час зустрічі обговорювалось питання залучення волонтера Корпусу Миру, який би працював на благо всього Хмельницького району. Волонтери проекту «Розвиток громад» розробляють та проводять тренінги, зустрічі, презентації; вивчають місцеві потреби; навчають персонал; складають стратегічні плани; сприяють організаційному розвитку; навчають бізнес навичкам: менеджменту, маркетингу, обслуговуванню клієнтів. |