19 грудня в селі Грузевиця відбулося урочисте відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини в якому взяв участь голова Хмельницької районної ради Юрій Мельник. Для того,щоб мати достойний сільську амбулаторію, територіальна громада села доклала чимало зусиль та провела глибоку реконструкцію старого приміщення.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані