З метою сприяння розвитку громадянського суспільства, підтримки статутної діяльності організації 30 червня голова районної ради організації ветеранів Віктор Підлісний провів конференцію районної організації ветеранів. Участь у якій взяли: заступник голови Хмельницької районної ради Максим Ізбінський, заступник голови райдержадміністрації Сергій Янчук, голова громадської ради при райдержадміністрації Віктор Люлькун та голови первинних ветеранських організацій. На розгляд конференції було внесено питання щодо завдання первинних ветеранських організацій району по виконанню рішень VІІ з’їзду Організації ветеранів України.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані