Власники заводу, громадяни Грузії, приїхали на Хмельниччину зі своїм дуже цікавим проектом та новими технологіями. Цими вихідними продукцію компанії «Кобулетурі» презентували для хмельничан. Відвідав цю подію і голова Хмельницької районної ради Юрій Мельник.
Виробництво розташоване у с. Розсоша Хмельницької області та діє на базі колишнього маслозаводу. Торгова марка «Кобулетурі» пропонує споживачам продукти високої якості в яких відтворені національні традиції Грузії. «Підприємство розпочало діяльність з масштабної реконструкції. Замінене все обладнання, відремонтовані стіни, стеля, а також повністю замінена каналізація. Вся комунікація від прийомки молока до готового продукту – нова та сучасна. І в результаті такої роботи тепер функціонує унікальний міні-завод з новим для українців продуктом. Завод виробляє продукцію з нашої української сировини, а от методи і технології виробництва дуже відрізняються.» – розповіла Сендаль Ганна Йосипівна комерційний директор ТОВ «Кобулетурі» Україна.
Завод передбачає виробництво восьми видів продукції. Це: пастеризоване молоко, йогурт, сметана, бринза, сир, кефір та масло, розповіла головний технолог виробництва Надія Іванівна Кирилюк. На ринку Грузії компанія «Кобулетурі» вже 15 років і наданий час серед лідерів галузі, адже якість продукції - пріоритет торгової марки «Кобулетурі», розповів Мамука Ахвледіані - власник компанії і ТМ «Кобулетурі». Нещодавно продукція з`явилась на прилавках і полицях торгівельних майданчиків і магазинів Хмельниччини.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані