Архів сайта |
Травень 2024 (4) Березень 2024 (1) Лютий 2024 (7) Грудень 2023 (4) Травень 2023 (2) |
Про хід виконання Програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків» на період до 2015 року.
УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА РАЙОННА РАДА
VІ скликання
Тринадцята сесія
від 15 листопада 2012 року № 18-13/2012
м. Хмельницький
Про хід виконання Програми
впровадження у навчально-виховний процес
загальноосвітніх навчальних закладів
інформаційно-комунікаційних
технологій «Сто відсотків»
на період до 2015 року
Заслухавши інформацію начальника відділу освіти Хмельницької районної державної адміністрації - Гурман О.М. про хід виконання програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків» на період до 2015 року, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада
ВИРІШИЛА:
Інформацію начальника відділу освіти Хмельницької районної державної адміністрації - Гурман О.М. про хід виконання програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків» на період до 2015 року, взяти до відома (інформація додається).
Голова ради К.Андрійчук
Додаток до рішення
районної ради
від 15.11.2012р.
№ 18-13/2012
Інформація про хід виконання програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків»
На виконання Державної цільової програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків», рішенням Хмельницької районної ради від 09.08.2011 № 14-6/2011 була затверджена районна цільова Програма впровадження у навчально-виховний процес інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків» на період до 2015 року.
Метою цієї Програми є впровадження у навчально-виховний процес закладів освіти інформаційно-комунікаційних технологій та створення умов для поетапного переходу до нового рівня освіти на основі цих технологій.
Основними завданнями Програми :
- удосконалення нормативно-правової бази;
- оснащення загальноосвітніх навчальних закладів засобами інформаційно-комунікаційних технологій;
- створення відкритої мережі освітніх ресурсів;
- оновлення змісту, форм і методів навчання інформатики.
Обсяг фінансування Програми уточнюється щороку під час складання проекту державного та місцевого бюджетів на відповідний рік у межах видатків, передбачених головному розпорядникові коштів, відповідальному за виконання завдань і заходів Програми.
В ході виконання цієї Програми вдосконалюється нормативно-правова база. Зокрема видано наказ відділу освіти Хмельницької РДА № 587 від18.11.2011 «Про створення єдиного інформаційного простору в районі», розроблено науково-методичне забезпечення викладання навчального предмета «Інформатика».
На виконання вищезазначеної програми в листопаді 2011 року було отримано комп’ютерні класи та програмне забезпечення в Копистинський НВК, Олешинську та Мар’янівську ЗОШ І-ІІст. на суму 212,2 тис.грн.
В 2012 році придбано комп’ютерні класи в Чорноострівський НВК та Гелетинецьку ЗОШ І-ІІІ ст. на суму 46,8 тис.грн.
За кошти місцевого бюджету придбано комп’ютери в Давидковецьку ЗОШ І-ІІІ ст. на суму 10 тис.грн.
Всі навчально-виховні заклади Хмельницького району 100-відсотково забезпечені комп’ютерною технікою та засобами інформаційно-комунікаційних технологій ( в навчальних закладах І-ІІІ, І-ІІ ст. нараховується 515 ПК, 56 комп’ютерних класів, є в наявності проектори в 12 навчальних закладах, наявні мультимедійні дошки в Іванковецькому, Гвардійському, Ружичанському НВК, в ЗНЗ І ст.-2 ноутбука).
До мережі Інтернет підключено 44 навчальних заклади (окрім ЗНЗ Іст.), на даний час іде заміна провайдера на надання послуг Інтернет.
Кількість учнів на один комп’ютер – 7, кількість вчителів на один комп’ютер – 1,25.
Учні 9-11 класів повністю забезпечені підручниками для вивчення предмета «Інформатика»
В Хмельницькому районі вчителі 100-відсотково володіють комп’ютерною технікою на рівні користувача.
Вчителі району брали участь в наступних курсах:
- «Intel. Навчання для майбутнього» - 441 вчитель (61,33%);
- «Партнерство у навчанні» - 563 вчителя (78,3%);
- «Цифрові технології» - підготовлено 13 тренерів.
За минулий рік 12 вчителів інформатики пройшли курси підвищення кваліфікації при Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.
Голова ради К.Андрійчук