DataLife Engine > --- > Послуги служби зайнятості: відповіді на актуальні питання

Послуги служби зайнятості: відповіді на актуальні питання


20-04-2022, 09:49. Разместил: admin

До отримання документів та відомостей про періоди трудової діяльності, заробітну плату, страховий стаж допомога по безробіттю цим особам призначається у мінімальному розмірі.

«Що робити, якщо особа не звільнилася з попереднього місця роботи?» 

Для набуття статусу безробітного та отримання допомоги по безробіттю трудові відносини можна припинити наступним шляхом:  надіслати роботодавцю нотаріально посвідчену письмову заяву про припинення трудових відносин з підтвердженням того, що ця заява надіслана  рекомендованим листом. Наразі у Верховній Раді України вже є проєкт закону щодо спрощення процедури реєстрації, ухвалення якого очікується найближчим часом. 

Якщо внутрішньо переміщена особа не має документів про трудову діяльність, заробітну плату, страховий стаж, допомога по безробіттю призначається в мінімальному розмірі тривалістю 180 календарних днів протягом двох років. Після надходження документів та відомостей рішення про призначення допомоги по безробіттю переглядається відповідно до чинного законодавства. 

«Чи зберігається виплата допомоги по безробіттю, якщо людина евакуювалася з місця, де ведуться активні бойові дії?»

В разі зміни місцезнаходження через активні бойові дії, припинення реєстрації в службі зайнятості в такому випадку не відбувається. Особа може звернутися до центру зайнятості за місцем поточного проживання для пошуку роботи та отримання виплати допомоги по безробіттю. 

«Як працюють центри зайнятості в період воєнного часу?», «Чи є у переселенців пріоритети першості отримати роботу?», «Як зараз можна зареєструватися в центрі зайнятості?». Відповіді на ці запитання за посиланням https://is.gd/iHZ3YK. 

 

Відділ інформаційної роботи,

Хмельницький обласний центр зайнятості,

пров. Шевченка,10, м.Хмельницький, Україна, 29000,  

тел: +38(0382) 65-74-18, +38(0382)76-46-42,  

khm-ocz@kmocz.gov.ua. 


Вернуться назад