DataLife Engine > --- > Аудитори Хмельниччини за 11 місяців відшкодували втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 33 млн гривень

Аудитори Хмельниччини за 11 місяців відшкодували втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 33 млн гривень


16-12-2021, 13:35. Разместил: admin

Окрім того, проведеними заходами державного фінансового контролю виявлено факти неефективних управлінських дій та ризикових операцій, що призвели (можуть призвести) до упущених вигод (не отриманих доходів) та непродуктивних (зайвих) витрат на суму 636,3 млн грн.

Економічний ефект від впровадження пропозицій, наданих управлінням за результатами   проведених   державних    фінансових    аудитів,    склав    майже 9,2 млн грн.

До установ та організацій, у яких виявлено порушення, застосовано 17 фінансових санкцій (зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення бюджетних призначень та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства).

За порушення законодавства на 39 посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення.

За переданими управлінням матеріалами контрольних заходів правоохоронними органами розпочато 7 досудових розслідувань, а також вручено 5 особам повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та складено 6 протоколів про адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, ще в 7 випадках матеріали ревізій долучено до наявних кримінальних проваджень.

Окрім того, в 40 випадках за зверненнями правоохоронних органів працівники управління надавали консультації в рамках відкритих кримінальних проваджень, як залучені спеціалісти, за результатами проведення яких виявлено порушень, що призвели до втрат на суму майже 30 млн грн, та 20 особам вручено підозру у скоєнні кримінального правопорушення.

 

Пресслужба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області 


Вернуться назад