DataLife Engine > --- > Річниця роботи депутатів Хмельницької районної ради восьмого скликання

Річниця роботи депутатів Хмельницької районної ради восьмого скликання


10-12-2021, 15:49. Разместил: admin

На початку своєї роботи Хмельницька районна рада відповідним рішенням розпочала процедуру реорганізації 10 районних рад шляхом приєднання їх до Хмельницької районної ради та передачі юридичних осіб і майна в територіальні громади.

В умовах реформи децентралізації до Хмельницького району ввійшло 27 територіальних громад з 749 населеними пунктами, кожен з яких є дієздатною та сильною частиною громади. Саме завдяки розумінню та конструктивному діалогу, із врахуванням спільних інтересів, обов'язків і відповідальності перед виборцями, налагоджена співпраця депутатів із територіальними громадами. Протягом цього періоду було проведено ряд сесій і пленарних засідань, завдяки яким було прийняті важливі та актуальні для району рішення, врегульовано ряд спірних питань щодо меж територіальних громад та майна по об’єктах соціальної сфери.

Саме той фундамент, який вдалося закласти за рік спільної роботи депутатського корпусу та виконавчого апарату Хмельницької районної ради, є твердою гарантією подальших змін на краще у житті територіальних громад району, збереження та примноження всіх позитивних надбань, збільшення довіри людей до представницьких органів, укріплення впевненості громадян в тому, що їх інтереси на всіх рівнях представляють люди, які готові відповісти будь-яким викликам сьогодення і спроможні взяти на себе відповідальність та забезпечити на місцях реалізацію перспективних завдань, спрямованих на покращення добробуту громад та жителів району. 


Вернуться назад