DataLife Engine > --- > Привітання з нагоди Дня місцевого самоврядування

Привітання з нагоди Дня місцевого самоврядування


7-12-2021, 08:54. Разместил: admin

Привітання з нагоди Дня місцевого самоврядуванняШановні депутати місцевих рад району, сільські, селищні, міські голови, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Це свято нашого району, громади кожного села, селища та міста, кожного їх мешканця. Це влада народу, це можливість впливати на розв'язання проблем, брати участь в управлінні місцевими та державними справами.

Попри всі складнощі сьогодення можна з упевненістю сказати: місцеве самоврядування як важлива самостійна гілка влади, що захищає і представляє інтереси кожної людини, не тільки сформувалася, а є визначальною в розбудові нашої держави. Величезна роль у цьому процесі належить місцевим головам, депутатам всіх рівнів, адже саме ради представляють інтереси своєї територіальної громади.

Твердо переконаний у тому, що подальший розвиток та вдосконалення місцевого самоврядування буде запорукою збереження миру і злагоди в суспільстві, суттєвим стимулом для економічного зростання територіальних громад.

Щиро бажаю всім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їх інтереси,  нових успіхів та здобутків на ниві служіння людям, справжнього відчуття задоволення від тієї справи, яку робите гідно та професійно.

Хай і надалі ваш високий професіоналізм, вірність і відданість справі сприяють зміцненню української державності та зростанню добробуту громадян, адже всі ми разом несемо відповідальність перед народом України за зміст і результати своєї діяльності.      

Зі святом!

 

З повагою,

голова районної ради                                    Олександр ЧОРНІЄВИЧ 


Вернуться назад