DataLife Engine > --- > Відбулось засідання Консультативної ради сприяння захисту інтересів ветеранів військових конфліктів щодо обрання делегатів до складу ради від Хмельницького району

Відбулось засідання Консультативної ради сприяння захисту інтересів ветеранів військових конфліктів щодо обрання делегатів до складу ради від Хмельницького району


25-11-2021, 14:00. Разместил: admin

Відкрив засідання голова районної ради Олександр Чорнієвич, який представив керівництво та членів Консультативної ради, представників громадських організацій, воїнів антитерористичної операції, бойових дій, воїнів інтернаціоналістів Хмельницького району. Під час свого виступу Олександр Богданович зауважив, що головним завданням Консультативної ради є згрупувати зусилля усіх організацій для вирішення питань соціального захисту учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, воїнів-інтернаціоналістів та членів сімей загиблих, які потребують соціальної підтримки.

Як зазначила Віолета Лабазюк, з метою надання всебічної підтримки учасникам бойових дій АТО/ООС, членам сімей загиблих у російсько-українській війні є потреба у розширенні складу ради ветеранів та спільно відшуковувати шляхи вирішення наболілих проблем даної категорії осіб.

З інформацією про основні завдання та напрямки діяльності Консультативної ради розповів її очільник Микола Приступа, який зауважив, що в ході роботи буде налагоджуватися координація по всій області, аби дійти до кожного учасника бойовий дій та до членів родин загиблих героїв з метою надання їм всебічної допомоги. Налагоджена співпраця, за словами Миколи Приступи, і з народними депутатами України від Хмельницької області щодо сприяння у вирішенні питань учасників бойових дій, які потребують врегулювання на законодавчому рівні.

Секретар Консультативної ради Віталій Пєвнєв розповів, що у перспективних планах ради багато ініціатив, спрямованих на увічнення пам’яті загиблих учасників бойових дій. Це, зокрема, створення так званого «фонду пам´яті», де будуть зібрані дані про загиблих та членів їх родин, а також інформація про облаштовані пам’ятні дошки та знаки на честь сучасних героїв. Разом з тим, проводиться робота зі створення в регіоні потужного Музею пам´яті про учасників бойових дій. Також буде продовжена традиція здійснення Молитви у пам´ять про загиблих воїнів, яка, до слова, відбудеться 27 листопада о 14 годині у Католицькому храмі Христа Царя Всесвіту на проспекті Миру у місті Хмельницький.

Під час виїзного засідання учасники зустрічі висловилися про доцільність та важливість створення консультативної ради, що дасть можливість спільно та на співпраці з громадськими організаціями охопити піклуванням учасників бойових дій та членів родин загиблих.

У режимі діалогу учасники зустрічі обговорили нагальні проблеми ветеранів військових конфліктів.

Зокрема, було порушено питання надання підтримки ветеранським громадським організаціям, вирішення соціальних проблем членів родин загиблих, щодо неможливості проходження лікування та реабілітації учасників бойових дій у Хмельницькому обласному госпіталі ветеранів війни тощо.

За результатами виїзного засідання, у Хмельницькій районній раді визначаться з представниками громадських організацій воїнів антитерористичної операції, бойових дій та інвалідів, воїнів інтернаціоналістів Хмельницького району, які будуть делеговані для вступу до складу Консультативної ради при голові обласної ради. 

Відбулось засідання Консультативної ради сприяння захисту інтересів ветеранів військових конфліктів щодо обрання делегатів до складу ради від Хмельницького районуВідбулось засідання Консультативної ради сприяння захисту інтересів ветеранів військових конфліктів щодо обрання делегатів до складу ради від Хмельницького районуВідбулось засідання Консультативної ради сприяння захисту інтересів ветеранів військових конфліктів щодо обрання делегатів до складу ради від Хмельницького районуВідбулось засідання Консультативної ради сприяння захисту інтересів ветеранів військових конфліктів щодо обрання делегатів до складу ради від Хмельницького району

Вернуться назад