DataLife Engine > --- > Привітання голови районної ради з Днем працівників сільського господарства

Привітання голови районної ради з Днем працівників сільського господарства


19-11-2021, 14:42. Разместил: admin
Привітання голови районної ради з Днем працівників сільського господарстваШановні аграрії! Дорогі трудівники сільського господарства!
Від імені депутатів Хмельницької районної ради щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Це свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

Напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку громади, запорукою її процвітання. Ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії – хлібороба й годувальника залишаються взірцем для багатьох.

Трудівники села, керівники та фахівці господарств, сільськогосподарських організацій, фермери докладають чимало зусиль для того, щоб закріпити позитивні тенденції в розвитку сільськогосподарського виробництва нашого району.

Нехай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної землі. Нехай обходять вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті та благополуччі. Дякуємо вам за нелегку, але таку потрібну всім нам працю!
Миру, благополуччя, щастя, злагоди. Зі святом! 

 

З повагою,

голова районної ради                                    Олександр ЧОРНІЄВИЧ  


Вернуться назад