DataLife Engine > --- > Відбулась 40 сесія Хмельницької районної ради

Відбулась 40 сесія Хмельницької районної ради


8-10-2020, 16:01. Разместил: admin

На засіданні були прийняті рішення:

 1. Про інформацію прокурора про результати діяльності Хмельницької місцевої прокуратури у Хмельницькому районі протягом 6 місяців 2020 року.
 2. Звіт про результати вжитих заходів щодо забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку Хмельницьким районним відділенням поліції Хмельницького відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області, за 6 місяців 2020 року.
 3. Про внесення змін до Програми підтримки розвитку КНП «Хмельницька центральна районна лікарня» Хмельницького району» на 2020 рік.
 4. Про внесення змін до фінансового плану КНП «Хмельницька центральна районна лікарня» Хмельницького району на 2020 рік.
 5. Про внесення змін до районної Програми протидії захворюванню на коронавірусну хворобу COVID-19 у Хмельницькому районі на період 2020 року.
 6. Про затвердження «Програми підтримки розвитку КНП «Центр ПМД Хмельницького району» на 2021 рік.
 7. Про затвердження «Програми підтримки розвитку КНП «Хмельницька центральна районна лікарня» Хмельницького району» на 2021 рік.
 8. Про затвердження фінансового плану КНП «Хмельницька центральна районна лікарня» Хмельницького району на 2021 рік.
 9. Про внесення змін до фінансового плану КНП «Центр ПМД Хмельницького району» на 2020 рік.
 10. Про затвердження фінансового плану КНП «Центр ПМД Хмельницького району» на 2021 рік.
 11. Про надання матеріальної допомоги.
 12. Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.
 13. Про план роботи Хмельницької районної ради на ІІ півріччя 2020 року.
 14. Про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад, сіл району у власність об’єднаної територіальної громади в особі Розсошанської сільської ради.
 15. Про внесення змін до рішення районної ради «Про передачу в оренду рухомого та нерухомого майна» від 01.03.2018 року № 41-24/2018.
 16. Про оренду майна.
 17. Про внесення змін до рішення районної ради «Про затвердження Положення про порядок списання майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища Хмельницького району».
 18. Про надання дозволу на погодження спільного рішення.
 19. Про затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства «Хмельницької центральної районної лікарні» Хмельницького району в новій редакції.
 20. Про затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги Хмельницького району» в новій редакції.
 21. Про звернення депутатів Хмельницької районної ради до Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров'я України, Національної служби здоров'я України, Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницької обласної ради. 

Відбулась 40 сесія Хмельницької районної ради

<!--[if !supportLists]-->1.      <!--[endif]-->Звернення депутатів Хмельницької районної ради до голови Хмельницької районної державної адміністрації про виділення коштів на співфінансування Програми "Джерело" Розсошанської сільської ради.

<!--[if !supportLists]-->2.      <!--[endif]-->Про звернення депутатів Хмельницької районної ради до Хмельницької обласної державної адміністрації.

<!--[if !supportLists]-->3.      <!--[endif]-->Про звернення депутатів Хмельницької районної ради до Хмельницької обласної державної адміністрації.

<!--[if !supportLists]-->4.      <!--[endif]-->Про звернення депутатів Хмельницької районної ради до Хмельницької обласної державної адміністрації.

<!--[if !supportLists]-->5.      <!--[endif]-->Про звернення депутатів Хмельницької районної ради до Хмельницької обласної державної адміністрації.

<!--[if !supportLists]-->6.      <!--[endif]-->Про погодження проекту землеустрою.

<!--[if !supportLists]-->7.      <!--[endif]-->Про затвердження проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення Гвардійської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області.

<!--[if !supportLists]-->8.      <!--[endif]-->Про погодження проекту землеустрою.

<!--[if !supportLists]-->9.      <!--[endif]-->Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці Хмельницького району Хмельницької області.

<!--[if !supportLists]-->10. <!--[endif]-->Про інформацію прокурора про результати діяльності Хмельницької місцевої прокуратури у Хмельницькому районі протягом 12 місяців 2019 року.

<!--[if !supportLists]-->11. <!--[endif]-->Звіт про результати вжитих заходів щодо забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку Хмельницьким районним відділенням поліції Хмельницького відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області, за 12 місяців 2019 року.

<!--[if !supportLists]-->12. <!--[endif]-->Звіт про виконання "Програми соціального захисту та матеріальної підтримки дітей - сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах за 2018-2019 роки".

<!--[if !supportLists]-->13. <!--[endif]-->Звіт про виконання "Цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Хмельницькому районі за 2015-2019 роки".

<!--[if !supportLists]-->14. <!--[endif]-->Про виконання районної Програми "Підтримки сім'ї на 2017 - 2020 роки" в 2019 році.

<!--[if !supportLists]-->15. <!--[endif]-->Про хід виконання районної Програми соціальної підтримки осіб, які беруть (брали) участь в антитерористичній операції, та членів їх сімей, які зареєстровані в Хмельницькому районі на 2018-2020 роки в 2019 році.

<!--[if !supportLists]-->16. <!--[endif]-->Звіт про виконання районної Програми організації безкоштовного харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій в Хмельницькому районі за 2019 рік.

<!--[if !supportLists]-->17. <!--[endif]-->Звіт про виконання Програми розвитку комунального підприємства "Об'єднаний трудовий архів сіл, селища Хмельницького району" за 2016-2019 рік.

<!--[if !supportLists]-->18. <!--[endif]-->Звіт про виконання "Програми підтримки розвитку КНП "Центр ПМД Хмельницького району за 2018-2019 роки".

<!--[if !supportLists]-->19. <!--[endif]-->Звіт про виконання Програми надання фінансової підтримки хворим нефрологічного профілю Хмельницького району за 2016-2019 роки.

<!--[if !supportLists]-->20. <!--[endif]-->Звіт про виконання фінансового плану КНП "Центр ПМД Хмельницького району" за 2019 рік.

<!--[if !supportLists]-->21. <!--[endif]-->Звіт про виконання "Програми підтримки розвитку КНП "Хмельницька центральна районна лікарня" Хмельницького району" за 2019 рік.

<!--[if !supportLists]-->22. <!--[endif]-->Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік.

<!--[if !supportLists]-->23. <!--[endif]-->Звіт про виконання фінансового плану КНП "Хмельницька центральна районна лікарня" Хмельницького району за 2019 рік.

<!--[if !supportLists]-->24. <!--[endif]-->Про звіт головного лікаря КНП "Хмельницька ЦРЛ" Хмельницького району.

<!--[if !supportLists]-->25. <!--[endif]-->Про звіт КНП "Центр ПМД Хмельницького району".

<!--[if !supportLists]-->26. <!--[endif]-->Звіт директора комунального підприємства "Архітектурно-планувальне бюро" Хмельницької районної ради.

<!--[if !supportLists]-->27. <!--[endif]-->Звіт т.в.о. завідувача Хмельницької центральної районної аптеки № 78.

<!--[if !supportLists]-->28. <!--[endif]-->Про звіт голови Хмельницької районної державної адміністрації про здійснення делегованих районною радою повноважень у 2019 році.

<!--[if !supportLists]-->29. <!--[endif]-->Про щорічний звіт голови районної ради.

<!--[if !supportLists]-->30. <!--[endif]-->Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об'єктів, що споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії.

<!--[if !supportLists]-->31. <!--[endif]-->Про надання дозволу на спеціальне використання природних ресурсів.

<!--[if !supportLists]-->32. <!--[endif]-->Про внесення змін до рішень районної ради.

<!--[if !supportLists]-->33. <!--[endif]-->Про затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медичної допомоги Хмельницького району" в новій редакції.

<!--[if !supportLists]-->34. <!--[endif]-->Про надання дозволу КНП "Центр ПМД Хмельницького району" на передачу в оренду майна.

<!--[if !supportLists]-->35. <!--[endif]-->Про передачу майна.

<!--[if !supportLists]-->36. <!--[endif]-->Про надання дозволу на списання основних засобів, які знаходяться на балансі КНП "Хмельницька центральна районна лікарня" Хмельницького району.

<!--[if !supportLists]-->37. <!--[endif]-->Про надання дозволу КНП "Хмельницька центральна районна лікарня" Хмельницького району на передачу в оренду майна.

<!--[if !supportLists]-->38. <!--[endif]-->Про формування та затвердження списку присяжних.

<!--[if !supportLists]-->39. <!--[endif]-->Про затвердження Програми "Забезпечення національної безпеки на території Хмельницького району Хмельницької області" на 2020-2021 роки.

<!--[if !supportLists]-->40. <!--[endif]-->Про внесення змін до Програми підтримки комунального підприємства "Хмельницька центральна районна аптека № 78"на 2020 рік.

<!--[if !supportLists]-->41. <!--[endif]-->Про внесення змін до районної Програми забезпечення виконання Хмельницькою районною державною адміністрацією повноважень, делегованих Хмельницькою районною радою на 2020-2021 роки.

<!--[if !supportLists]-->42. <!--[endif]-->Про внесення змін до Програми підтримки розвитку КНП "Хмельницька центральна районна лікарня" Хмельницького району" на 2020 рік.

<!--[if !supportLists]-->43. <!--[endif]-->Про внесення змін до Програми підтримки розвитку Комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медичної допомоги Хмельницького району" на 2020 рік.

<!--[if !supportLists]-->44. <!--[endif]-->Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.

<!--[if !supportLists]-->45. <!--[endif]-->Про затвердження Положення про платні послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством "Хмельницька центральна районна лікарня" Хмельницького району та переліку платних послуг.

<!--[if !supportLists]-->46. <!--[endif]-->Щодо звільнення від сплати орендної плати за користування майном спільної власності територіальних громад сіл Хмельницького району на період дії протиепідемічних обмежувальних заходів.

<!--[if !supportLists]-->47. <!--[endif]-->Про внесення змін до штатного розпису Комунального підприємства "Об'єднаний трудовий архів сіл, селища Хмельницького району".

<!--[if !supportLists]-->48. <!--[endif]-->Про внесення змін до рішень районної ради.

<!--[if !supportLists]-->49. <!--[endif]-->Про внесення змін до рішення районної ради від 12.06.2018 року № 17-26/2018 "Про затвердження переліку об'єктів спільної власності територіальних громад сіл Хмельницького району".

<!--[if !supportLists]-->50. <!--[endif]-->Про звернення депутатів Хмельницької районної ради до Хмельницької обласної державної адміністрації.

<!--[if !supportLists]-->51. <!--[endif]-->Про звернення депутатів Хмельницької районної ради до Хмельницької обласної державної адміністрації.

<!--[if !supportLists]-->52. <!--[endif]-->Про хід виконання районної Програми "Піклування" на період 2016-2020 роки в 2019 році.


Вернуться назад