DataLife Engine > --- > Привітання заступника голови районної ради Максима Ізбінського з Днем національної поліції України

Привітання заступника голови районної ради Максима Ізбінського з Днем національної поліції України


3-07-2020, 12:31. Разместил: admin

Привітання заступника голови районної ради Максима Ізбінського з Днем національної поліції України Шановні працівники Хмельницького районного відділення поліції!

Від імені депутатського корпусу Хмельницької районної ради щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем національної поліції України!

Саме ви – правоохоронці покликані завжди стояти на захисті прав та свобод, прикладати максимум зусиль для того, щоб буква закону держави, завжди втілювалась у повсякденному житті наших громадян.

Ви пов’язали своє життя з ризикованою та важливою справою – протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку. Завдяки відповідальному ставленню, вмінню долати труднощі, ви поступово і впевнено, не словом, а ділом втілюєте основний принцип діяльності правоохоронного органу – служити та захищати.

Вітаю всіх вас в цей святковий день, щиро бажаю вам успіхів та плідної праці на благо народу України. Нехай це свято надасть вам натхнення, професійних досягнень в ім’я збереження миру та процвітання нашої незалежної Держави.

Сердечно бажаю вам миру, міцного здоров’я, благополуччя та професійних успіхів! 


З повагою заступник голови районної ради                                                        Максим Ізбінський


Вернуться назад