DataLife Engine > --- > Привітання голови районної ради з Міжнародним жіночим днем

Привітання голови районної ради з Міжнародним жіночим днем


6-03-2020, 17:35. Разместил: admin

Привітання голови районної ради з Міжнародним жіночим днем Дорогі жінки Хмельницького району!

Щиро вітаю Вас з найкращим святом весни – Міжнародним жіночим днем! Адже воно є символом ніжності, чарівності та кохання. Це свято приносить в наш дім перші подихи весни. А промені весняного сонця є символом життєдайного оновлення природи. І вінцем є людина. З давніх-давен жінка вважається прекрасною половиною людства.

Шановні жінки – бабусі, матері, дружини, сестри, доньки та подруги! Втілюючи в життя своє земне призначення, Ви народжуєте і виховуєте дітей, продовжуєте кращі традиції роду. Сьогодні ми схиляємо голову перед Вами. Адже саме Ви оточуєте нас любов’ю й увагою, даруєте спокій та щастя. А також не забуваєте ділитися своїм теплом, підтримуєте добрим словом, надихаєте на подвиги, творчість і працю.

Ми щиро вдячні за Вашу доброту і турботу, за мудрість і терпіння, за те, що ви не тільки даруєте життя, а й прикрашаєте його.

Від щирого серця бажаю Вам, щоб у ваших серцях завжди розквітала весна! Щастя і кохання Вам, здійснення мрій! Посміхайтеся частіше – ваші посмішки прикрашають світ і роблять його добрішим!

 

З повагою, голова районної ради                                              Юрій Мельник 


Вернуться назад