DataLife Engine > --- > Михайло Загородний відзначив переможців обласного конкурсу журналістських робіт

Михайло Загородний відзначив переможців обласного конкурсу журналістських робіт


6-12-2019, 12:45. Разместил: admin

За перемогу в обласному конкурсі усіх журналістів нагороджено дипломами та грошовими преміями у розмірі відповідно до категорії: перша премія – 10 тис. грн, друга – 7 тис. грн, третя – 5 тис. грн у кожній з номінацій.

Отож, в номінації «Краща публікація у друкованих ЗМІ» серед претендентів переможцями визначено такі публікації. Перше місце – у власного кореспондента газети Верховної Ради України «Голос України» Ірини Козак за публікацію «Повернути колишню славу і могутність хочуть у Староушицькій ОТГ». Друге місце у цій номінації посіла редактор Хмельницької районної  газети «Прибузька зоря» Світлана Волкова, матеріал «Туризм, садівництво, виноробство, цілющі чаї – це далеко не повний перелік перспектив Староушицької ОТГ, що на Кам’янеччині».

Третє місце – у журналіста Хмельницької обласної щотижневої газети «АКТУАЛЬНО для подолян» Михайла Цимбалюка за публікацію «Меджибізька фортеця в облозі історичної недбалості».

Серед п′яти відеоматеріалів у номінації «Краща телепрограма, сюжет» переможцем визнано керівника творчої групи «Тема дня» філії ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» Хмельницька регіональна дирекція «Поділля-центр» Олену Кеменяш, телепередача «Молодіжні проекти в  ОТГ».

Друге місце члени комісії заслужено віддали телепередачі журналістки телеканалу «TV7+» Тетяні Москальчук за відеосюжет «Як у Полонській ОТГ дбають про освіту».

Третє місце посів сюжет  журналістки ТОВ ТЦ «Ексклюзив» Тетяни Кукуріки «Летичівський ліцей: як навчають у глибинці?».

У номінації «Краща онлайн-публікація» серед трьох заявлених на конкурс публікацій одноголосно перше місце було віддано кореспондентці сайту «Є» (м.Хмельницький) Аллі Собко за матеріал «П’ять громад об’єдналися заради розвитку туристичних маршрутів Хмельниччини».

Друге місце у цій номінації отримав редактор сайту «Є» (м.Хмельницький) Володимир Гординський за матеріал «Гуртом і без бюджетних коштів: як місцеві жителі роблять «модним» своє село».

Третє місце посів редактор інформаційного сайту «АКТУАЛЬНО» Олег Шаповалов за розміщену публікацію «Добра реформа та, що йде знизу».

У зв′язку з тим, що на участь у конкурсі у номінації «Кращий радіоматеріал» надійшла лише одна робота від редактора філії ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» Хмельницька регіональна дирекція «Поділля-центр» Алли Коломеї «У полі зору» (Як організувати ефективну систему соціального захисту в ОТГ), тому члени комісії вирішили присудити їй друге місце.

Грамотами обласної ради та цінними подарунками Михайло Загородний відзначив ще двох журналістів – учасників конкурсу: Ірину Поліщук (ДП ДТА 33-й канал, м.Хмельницький), Богдана Семенюка (філія ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України «Хмельницька регіональна дирекція «Поділля-центр»).

Довідка.

Проведення обласного конкурсу журналістських робіт на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади та кращих практик територіальних громад Хмельницької області започатковано з 2017 року рішенням 13 сесії Хмельницької обласної ради VII скликання від 24 травня 2017 року № 66-13/2017.

Відповідно до Положення, конкурс проводиться з метою підвищення обізнаності населення Хмельницької області про переваги та здобутки реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, а також кращі практики, ініціативи й позитивні зрушення в розвитку громад через публікації, радіо- та телепрограми, розміщені у національних, регіональних та місцевих засобах масової інформації.

Третього грудня відбулося засідання Конкурсної комісії, члени якої визначили, наскільки журналістам вдалося висвітлити позитивний досвід впровадження реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, привернути увагу населення області й зацікавлених сторін до широкого спектру позитивних аспектів та прикладів розвитку громад області. 
Михайло Загородний відзначив переможців обласного конкурсу журналістських робіт Михайло Загородний відзначив переможців обласного конкурсу журналістських робіт Михайло Загородний відзначив переможців обласного конкурсу журналістських робіт Михайло Загородний відзначив переможців обласного конкурсу журналістських робіт Михайло Загородний відзначив переможців обласного конкурсу журналістських робіт Михайло Загородний відзначив переможців обласного конкурсу журналістських робіт Михайло Загородний відзначив переможців обласного конкурсу журналістських робіт

Джерело: Хмельницька обласна рада


Вернуться назад