DataLife Engine > --- > Відлуння події. Хліборобське свято напередодні великого переділу

Відлуння події. Хліборобське свято напередодні великого переділу


18-11-2019, 12:40. Разместил: admin

Який був хліборобський рік, що минає, для сільськогосподарської галузі нашого району? Насамперед, за підсумками роботи, Хмельницький район четвертий рік поспіль утримує першість серед районів області, і про виробничі підсумки перед учасникам святкового зібрання прозвітував начальник відділу агропромислового комплексу Хмельницької РДА Михайло Островерха, який підкреслив, що аграрний сектор є базовим у нашому районі, головним потенціалом економічного розвитку регіону. Зазначимо, що детальний звіт керівника наша газета друкувала у минулому номері.
Із щирими словами вдячності і поваги звернулися до учасників зібрання, посланців агрогосподарств усіх форм власності, які діють в районі, представників сільських громад голова районної ради Юрій Мельник та перший заступник голови РДА Олександр Крупа. « Ми вшановуємо сьогодні тих, хто взяв на себе найважливішу місію - з маленького зерняти плекати наш український хліб. Вклоняємося матінці-землі і трударям, які її ревно і з любов’ю плекають. І зараз, коли земельне питання на піку державних і політичних процесів, аграрії очікують на підтримку і розуміння держави у найголовнішому своєму призначенні: цілорічній турботі про рідну ниву, щоб земля давала результат, який вартий усіх сподівань та праці наших аграріїв», - підкреслив Олександр Крупа.
Вітаючи працівників галузі з головним хліборобським святом, керівник депутатського корпусу району, Юрій Мельник, підкреслив, що сільськогосподарські формування нині беруть на себе не лише виробничі, а й соціальні навантаження, за що щиро подякував за людяне розуміння ролі господаря рідної землі і звернувся до присутніх зі словами, важливими для кожного з нас: « Я впевнений, що наша земля залишиться українською». І його слова учасники свята підтримали одностайними оплесками.
У день свята аграрії району отримали Почесну грамоту ОДА за перше місце і найвищі показники в галузі сільськогосподарського виробництва та вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу та з нагоди Дня працівника сільського господарства. Директор департаменту агропромислового розвитку Хмельницької ОДА Олег Омелянюк також привітав прибужан з успіхами в аграрній галузі та вручив грамоту департаменту агропромислового розвитку Хмельницької ОДА за успішну організацію представлення виставкової експозиції на 32-ій обласній сільськогосподарській виставці «Агро Поділля-2019» і побажав прибужанам і надалі впевнено тримати лідерські позиції у зміцненні сільськогогосподарського потенціалу Поділля.
Від сільських громад працівників аграрної галузі привітав Малиницький сільський голова Микола Маренок та вручив від імені земляків запашний коровай - символ хліборобської праці, достатку та пошани до рідної землі і її трударів. Від імені народного депутата Сергія Лабазюка аграрії привітав помічник нардепа Леонід Гуцалюк та вручив кращим представникам галузі грамоти і цінні подарунки від БФ «Ми поруч».
Аграріїв зі сцени щиро віншували ведучі святкової програми – директор районного Будинку культури Анна Сосновська та методист БК Олександр Лактіонов, які разом зі своїми колегами, учасниками творчих колективів БК та виконавцями підготували яскраві концертні номери. Вітали аграріїв і аматори сільських закладів культури району. А родзинкою сценічного дійства став незабутній виступ академічного державного ансамблю пісні і танцю Хмельницької обласної філармонії «Козаки Поділля».
День трударя землі – це свято кожного українця, адже ми нація і спадкоємці одвічних хліборобів. І на знак пошани до українського хліба кожному учаснику зібрання дісталася традиційна скибка золотистого короваю з нового прибузького врожаю.

Тетяна СЛОБОДЯНЮК.

 


Вернуться назад