DataLife Engine > --- > Юрій Мельник взяв участь у розширеному засіданні колегії райдержадміністраціїЮрій Мельник взяв участь у розширеному засіданні колегії райдержадміністрації

Юрій Мельник взяв участь у розширеному засіданні колегії райдержадміністраціїЮрій Мельник взяв участь у розширеному засіданні колегії райдержадміністрації


26-06-2019, 14:09. Разместил: admin

З першого питання порядку денного інформував головний лікар комунального некомерційного підприємства «Хмельницька центральна районна лікарня» Хмельницького району - Олександр Костюк. Він зазначив, що відповідно до розпорядження КМУ від 05.12.2018 року № 934-р для Хмельницької ЦРЛ було виділено кошти на «Капітальний ремонт гінекологічного відділення Хмельницької ЦРЛ» в розмірі 412 тис.грн. Разом з тим, в 2018 році перед розпорядженням КМУ, було розроблено проектно-кошторисну документацію на вказаний об’єкт з назвою «Капітальний ремонт приміщень акушерсько-гінекологічного відділення будівлі головного корпусу Хмельницької центральної районної лікарні по вул. Львівське шосе,1 у м. Хмельницькому». Також було отримано експертний звіт щодо розгляду проектної документації за робочим проектом №23-0361-18 від 22 серпня 2018 року та дозвіл на виконання будівельних робіт № ХМ 112191161808 від 26.04.2019р.
У зв’язку із тим, що між постановою КМУ та проектно-кошторисною документацією є редакційна розбіжність у частині назви об’єкту, що підлягає ремонту, адміністрація лікарні просить прийняти рішення на колегії Хмельницької районної державної адміністрації щодо редакційного уточнення найменування об’єкту, що підлягає ремонту, а саме: «Капітальний ремонт приміщень акушерсько-гінекологічного відділення будівлі головного корпусу Хмельницької центральної районної лікарні по вул. Львівське шосе,1 у м. Хмельницькому». Члени колегії одноголосно прийняли дане рішення, адже воно не призводить до порушення цільового призначення коштів, визначеного у відповідному рішенні Кабінету Міністрів України.
Начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Михайло Островерха доповідав про стан здійснення заходів з пожежної безпеки на період збирання врожаю зернових в агроформуваннях та хлібоприймальних підприємствах району. Він зауважив, що під урожай 2019 року посіяно 73,9 тис. га сільськогосподарських культур, з них зернових – 34,7 тис. га (займають 47 % в структурі посівних площ), технічних культур становить 27,2 тис. га (37 %), картопля, овочі і кормові займають понад – 11,9 тис. га (16 %). В цілому по всіх категоріях господарств району до збирання підлягає понад 29,2 тис. га ранніх зернових і ріпаку, в тому числі по сільгосппідприємствах – 26,2 тис. га, що дасть змогу отримати прогнозовану кількість зерна та ріпакової сировини.
Для забезпечення пожежної безпеки під час жнив і заготівлі кормів та інформування керівників агропідприємств району райдержадміністрацією проведено нараду-навчання з керівниками агроформувань, агрономами, інженерами, бджолярами підприємств з питань дотримання вимог безпеки під час весняно-польових робіт, на якій було розглянуто питання посилення пожежної безпеки на об’єктах сільськогосподарського виробництва. З 28 січня по 07 лютого 2019 проводилось функціональне навчання керівників сільськогосподарських підприємств та їх заступників у навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області, міста Хмельницького. 
Розроблено, затверджено та надано в користування керівникам сільськогосподарських підприємств робочий план забезпечення протипожежного захисту місць збирання, переробки та зберігання врожаю 2019 року; план заходів щодо забезпечення протипожежного захисту лісових масивів, сільгоспугідь та об’єктів господарської діяльності у весняно-осінній пожежонебезпечний період 2019 року. Агроформуванням району надіслано пам’ятку щодо попередження загорання лісів, торфовищ та сільгоспугідь у пожежонебезпечний період 2019 року; рекомендаційні листи щодо посилення пожежної безпеки у весняно-літній пожежонебезпечний період; попередження щодо заборони спалювання стерні та відповідальності згідно Законів України «Про охорону атмосферного повітря», «Про охорону навколишнього природного середовища» та Кодексу України про адміністративні правопорушення; перелік протипожежних заходів при підготовці об’єктів до експлуатації та під час проведення комплексних робіт у весняно-літній період 2019 року.
Питання про заходи щодо запобігання, протидії пожежам в природних екосистемах, лісах, торфовищах і сільгоспугіддях у літній період та заходи протипожежного захисту нового урожаю розглянуто на засіданні комісії ТЕБ та НС райдержадміністрації 18 квітня 2019 року, за результатами якої керівникам сільськогосподарських підприємств рекомендовано вжити заходів щодо запобігання виникнення та розповсюдження пожеж на хлібних масивах. 
На виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 20.01.2017 року № 49/2017-р «Про стан збереження, раціонального використання та відтворення лісових ресурсів у Хмельницькому районі» у агроформуваннях району призначено відповідальних осіб за протипожежний стан земельних ділянок, які межують з лісовими масивами.
За інформацією керівників сільськогосподарських підприємств в господарствах проведено технічний огляд техніки, яка буде задіяна під час збирання урожаю та укомплектовано первинними засобами пожежогасіння. 
На сьогоднішній день для проведення заходів попередження виникнення та ліквідації пожеж хлібних масивів агроформування району в достатній кількості забезпечені тракторами (280 од.), плугами (124 од.) та боронами (69 од.). Вживаються заходи щодо забезпечення пожежної безпеки на місцях збирання сільськогосподарських культур, а також проведено ремонт водонапірних веж, визначено відповідальних осіб за утримання їх у справному стані.
З третього питання порядку денного «Про легалізацію зайнятості, оплату праці та забезпечення виплати мінімальної заробітної плати» інформувала начальник управління соціального захисту райдержадміністрації Надія Гулько. Надія Іванівна зазначила, що за розрахунковими даними рівень середньої заробітної плати на підприємствах Хмельницького району квітні 2019 року становить 9288,2 грн., що на 1707,5 грн. більше порівняно із відповідним періодом минулого року (7580,7 грн.) та на 2,8 грн. більше, ніж у березні 2019 року (9285,4 грн.). Індекс реальної заробітної плати по Хмельницькому району у квітні 2019 року до березня 2019 року становить 100,03 % та до квітня 2018 року – 122,5 %. Рівень середньої заробітної плати у Хмельницькому районі у квітні 2019 року становить 112,7% до середньообласного рівня (8235 грн.) та 90,4% до рівня по Україні (10269 грн). Рівень середньої заробітної плати у квітні 2019 року на підприємствах галузі сільського, лісового господарства складає 14587,8 грн., промисловості – 7395,5 грн., будівництва – 5924,6 грн., транспорту – 9868,3 грн.
Станом на 19.06.2019 року за оперативними моніторинговими даними заборгованість із заробітної плати на підприємствах основного кола статистичного спостереження Хмельницького району відсутня. Керівники підприємств, фізичні особи-підприємці, які виплачують заробітну плату найманим працівникам нижче мінімального розміру, заслуховуються на засіданні районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.
З початку 2019 року проведено 8 спільних виїзних засідань районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення у сільські ради району, на яких розглядалися питання підвищення рівня заробітної плати на підприємствах, у фізичних осіб-підприємців району, які здійснюють свою діяльність на території відповідних сільських рад. Запрошено та заслухано 52 керівники підприємств різних форм власності, що виплачували заробітну плату менше законодавчо встановленого рівня. Даним керівникам підприємств та фізичним особам-підприємцям району вручено інформаційні матеріали "пам’ятка працівника”, в якій чітко зазначено права працюючого та обов’язки керівника підприємства і відповідальності перед законом.
За результатами проведеної роботи зберігається тенденція до підвищення рівня заробітної плати. Так, з початку року підвищено рівень середньої заробітної плати у 34 суб’єктів підприємницької діяльності, що використовують працю найманих працівників. 
З початку 2019 року ДПІ у м. Хмельницькому Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області та районною робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення було проведено 10 обстежень з метою легалізації виплати заробітної плати у фізичних осіб-підприємців. За результатами обстежень нелегально працюючих осіб, які працювали без оформлення трудових відносин не виявлено. 
У Хмельницькому районі протягом поточного року за даними ГУ ПФУ у Хмельницькій області створено 185 нових робочих місць, ліквідовано - 94. 
Питання забезпечення своєчасної виплати заробітної плати працюючим та не менше мінімального розміру, визначеного чинним законодавством, а також підвищення рівня середньої заробітної плати працівникам знаходяться на постійному контролі райдержадміністрації та проводиться роз’яснювальна робота з роботодавцями щодо забезпечення додержання виплати мінімальної заробітної плати в розмірі 4173 грн. з урахуванням міжпосадових і міжкваліфікаційних співвідношень та стимулюючих показників в оплаті праці. 
Колегія пройшла у звичайному режимі. Завершуючи засідання, Леся Коменда подякувала усім за роботу.
 

Юрій Мельник взяв участь у розширеному засіданні колегії райдержадміністраціїЮрій Мельник взяв участь у розширеному засіданні колегії райдержадміністраціїЮрій Мельник взяв участь у розширеному засіданні колегії райдержадміністраціїЮрій Мельник взяв участь у розширеному засіданні колегії райдержадміністрації

Вернуться назад