DataLife Engine > --- > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав


15-02-2019, 08:26. Разместил: admin

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Це день пам’яті про сумнозвісні події війни в  Афганістані та в інших країнах, вшанування усіх воїнів-інтернаціоналістів.

Від імені депутатського корпусу районної ради та її виконавчого комітету щиро вітаю усіх вас, шановні воїни, із Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ю річницею виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан!

30 років минуло, як останній БТР розвідувального батальйону 201 дивізії з командувачем 40-ї армії перетнув афгансько-радянський кордон поблизу містечка Термез. Ця подія стала знаковою для тих, хто воював в Афганістані. Минув час… Радянський Союз залишився в минулому. Далеко не всі, кому довелося пройти цей тернистий шлях, залишились жити. Відомо, що військові контингенти СРСР брали участь у більш як 24 локальних війнах на територіях майже 20 іноземних держав.

Війна — це загибель і каліцтво людей…У цей день ми схиляємо голови перед світлою пам`яттю полеглих та висловлюємо слова глибокої поваги вам, воїнам – інтернаціоналістам, хто пройшов вогненними шляхами Афганістану та інших країн. Ми цінуємо ваш героїзм, звитягу і мужність.

Щиро бажаємо вам і вашим сім’ям міцного здоров’я на довгі роки, миру, щастя, добра, впевненості у завтрашньому дні, оптимізму, успіхів, благополуччя вам та вашим родинам! 


З повагою, голова районної ради                                              Юрій Мельник  


Вернуться назад