DataLife Engine > --- > Асоціація пропонує затвердити свою кандидатуру для моделювання спроможних районів в урядовому доручені

Асоціація пропонує затвердити свою кандидатуру для моделювання спроможних районів в урядовому доручені


17-12-2018, 10:33. Разместил: admin

Як йдеться у проекті Доручення, за результатами виконаної роботи мають бути підготовленні пропозиції щодо законодавчих актів про адміністративно-територіальний устрій районного рівня з урахуванням сучасних вимог та європейських стандартів.

Крім того, Асоціація запропонувала долучити інші всеукраїнські асоціації органів місцевого самоврядування до розробки Методичних рекомендацій та роз’яснень щодо сучасних вимог адмінтерустрою субрегіональної ланки.

Нагадаємо, раніше, відповідно до урядового протокольного доручення, Асоціація була підтримана у реалізації Проекту з моделювання адміністративно-територіального устрою Донецької, Луганської, Тернопільської та Харківської областей.

Зазначена ініціатива впроваджується за підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні». За результатами проведення перших заходів у Тернополі вже запропонована модель з 4-ма спроможними районами області. 

Джерело: УАРОР


Вернуться назад