DataLife Engine > --- > «Захист прав людей з особливвими потребами»

«Захист прав людей з особливвими потребами»


7-12-2018, 11:13. Разместил: admin

«Захист прав людей з особливвими потребами»Люди з обмеженими фізичними можливостями потребують справедливого соціального захисту і створення таких умов життя, щоб знайти себе в суспільстві.

З метою привернення уваги до людей з обмеженими фізичними можливостями, забезпечення належних умов для реалізації їх соціальних прав та до відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю працівниками Хмельницького відділення Фонду соціального страхування проведені зустрічі із людьми з особливими потребами.

Так, начальник Хмельницького відділення О.Повадюк з начальниками відділів Л.Ярослав та В.Подолян відвідали потерпілого на виробництві, інваліда І групи трудового каліцтва Бурлу Володимира Миколайовича за місцем його проживання в с. Печеськи Хмельницького району та проінформували про права осіб з інвалідністю на безоплатне забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації, оформлення документів для визначення права осіб з обмеженими можливостями на безоплатне та пільгове забезпечення санаторно-курортними путівками, направлення до реабілітаційних установ, здійснення виплат грошових компенсацій, передбачених законодавством. 


Вернуться назад