DataLife Engine > --- > Пройшло засідання Ради розвитку Хмельницького району

Пройшло засідання Ради розвитку Хмельницького району


26-11-2018, 14:39. Разместил: admin
Як зауважив голова райради, Юрій Мельник, сьогодні планується робота на три роки і в перспективний план можуть бути включені не лише проекти щодо об’єктів соціальної сфери чи інфраструктури, а також можуть бути профінансовані індивідуальні проекти представників бізнесу, робота яких забезпечила б нові робочі місця, дохід в бюджет. 
Керівники районної ради та райдержадміністрації неодноразово наголосили, що окрім таких проектів, як ремонт доріг, утеплення приміщень та ін., до перспективного плану потрібно включати проекти саме по розвитку, наприклад, будівництво нових об’єктів, закупівля обладнання, техніки та інші заходи, які б покращили життя населення, вирішили ту чи іншу проблему. 
Нагадаємо, що Президент Петро Порошенко під час засідання Ради регіонального розвитку 12 листопада доручив представникам регіональної влади розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки. «Кожна територія повинна визначити свої переваги і пріоритети, на основі яких на ваших дорожніх картах і з’являться першочергові об’єкти, які і будуть маркерами розвитку», – наголосив Президент. «Наявність таких перспективних планів із затвердженими громадою проектами, механізмами фінансування в рази підвищить інвестиційні перспективи територій. І виграє той, хто буде першим», - сказав він. Президент зауважив, що і держава знайде можливість співфінансувати багато із цих проектів. «Тому, закликаючи вас до ухвалення планів розвитку, ми не зазіхаємо на кошти місцевого самоврядування. Це кошти, які ви будете самі визначати як використовувати. Навпаки – пропонуємо фінансову допомогу в реалізації особливо значимих проектів. Підставимо державне плече», – сказав Глава держави. 
Пройшло засідання Ради розвитку Хмельницького району

Вернуться назад