DataLife Engine > --- > Привітання голови районної ради Юрія Мельника з Днем працівників сільського господарства

Привітання голови районної ради Юрія Мельника з Днем працівників сільського господарства


16-11-2018, 14:23. Разместил: admin

Привітання голови районної ради Юрія Мельника з Днем працівників сільського господарства Шановні працівники та ветерани сільськогосподарського виробництва Хмельницького району!

Відзначення Дня працівників сільського господарства підтверджує визнання почесної хліборобської праці на благо нашої вітчизни, рідного краю.

Щиросердечно вітаю вас з професійним святом. Адже сільське господарство завжди відігравало та відіграє важливу роль у житті кожної людини. Від вашої діяльності значною мірою залежить здоров’я, добробут і процвітання України, рідного Прибужжя.

Незважаючи на негаразди, складні погодні умови, ви робите все, аби вчасно посіяти, доглянути, зібрати вирощений урожай, забезпечити мешканців району необхідною продовольчою продукцією. За це вам честь і хвала. Низький уклін вам за хліборобську мудрість, самовіддану працю, вагомий внесок у зміцнення економіки країни, зростання добробуту наших людей.

З нагоди свята бажаю вам і вашим сім’ям міцного здоров'я, впевненості у власних силах, щастя, злагоди і достатку, нових успіхів у праці!

 

З повагою, голова районної ради                                        Юрій Мельник


Вернуться назад