DataLife Engine > --- > Голова районної ради Юрій Мельник взяв участь у засідання колегії райдержадміністрації

Голова районної ради Юрій Мельник взяв участь у засідання колегії райдержадміністрації


24-10-2018, 16:27. Разместил: admin

З першого питання інформувала начальник відділу економічного розвитку, інфраструктури та торгівлі адміністрації Заряна Попадіна. Обсяг реалізованої промислової продукції за січень-серпень 2018 року збільшився у порівнянні з 2017 роком на 138,7 відсотка і становить 666 млн. 406 тис. грн. ( 480 млн. 443 тис. грн. – за січень-серпень 2017 року). Обсяг реалізованої промислової продукції на одну особу за січень-серпень 2018 року склав – 12501,5 гривень. 
Довідково: найбільші обсяги мають такі підприємства: ТОВ «Хмельницьк-млин», ТОВ «Дар- Землі», ТОВ «Кабулетурі Україна», ТОВ «Укрпропласт», ПП «Лібо-пласт», ТОВ «Нові аграрні технології», ТОВ «Чорноострівська трикотажна фабрика», ТОВ «М’ясопереробний комплекс Поділля», ПП «Агропродукт».
Обсяг внесених з початку інвестування в економіку району прямих іноземних інвестицій станом на 01 липня 2018 року становив 3 млн. 589 тис.дол.США., темп росту прямих іноземних інвестицій до початку року складає – 101,8 % (103,1 % - на 01.07.2017 року). Обсяг експорту зовнішньої торгівлі товарами за січень-червень 2018 року склав 16 млн. 738 тис. дол. США, що становить 329,8 % до відповідного періоду 2017 року. Експортери: ТОВ «Сталь монтаж Хмельницький», ТОВ «Дар Землі», ТОВ «Укрпропласт», ТОВ «Фруктовий світ», ТОВ «Компанія Агролідер», ТОВ «Екопласт», торгово-промислове ТОВ «Універсал», ТОВ «Грінмарк», ТОВ «Берест люкс», ТОВ «Автобан», ТОВ «Кабулетурі Україна».
В районі забезпечувалась реалізація житлової політики. Обсяг виконаних будівельних робіт за січень-серпень 2018 року склав 65 млн. 146 тис.грн., виконано будівельних робіт на одну особу – 1228,1 грн. Питома вага в загальному обсязі виконаних будівельних робіт по області – 3,9 %. 
За січень-червень 2018 року прийнято в експлуатацію 5482 м. кв. житла, темп росту склав 51,6%. Обсяг введеного житла у розрахунку на 10 тис. населення склав 1033,5 м.кв. 
За січень-червень 2018 року освоєно капітальних інвестицій в сумі 213 млн. 963 тис. грн. (за січень-червень 2017 року 170 млн. 766 тис.грн.), обсяг капітальних інвестицій на одну особу склав – 4033,6 гривень (за січень-червень 2017 року – 3241,1 грн.). 
Довідково: до основного кола по капітальних інвестиціях входять підприємства: ТОВ «Хмельницьк-млин», ФГ «Маїс», Лісогринівецька сільська рада, Розсошанська сільська рада, ТОВ «Нові Аграрні Технології», СГ ТОВ «Шумовецьке», ДП «Хмельницьке лісомисливське господарство», ТОВ «Компанія Агролідер», ТОВ «Укагроспілка», ТОВ «Хмельницька універсальна компанія», ТОВ «Поділля-Агросервіс». 
На будівництво нових об’єктів водопостачання за рахунок державного та місцевих бюджетів у 2018 року передбачено кошти у сумі 8 млн. 316 тис. грн., станом на 01 жовтня 2018 року виконанні роботи та використані кошти з будівництва розвідувально-експлуатаційної свердловин для господарсько-питного водопостачання та будівництво водогонів на 6млн.977,9 тис.грн.
Протягом 9-ти місяців поточного року проведено ремонт доріг загальною вартістю 14 млн. 935 тис.грн., з них за рахунок державного бюджету 3,301 млн.грн. (дорога с.Печески - Моломолинці протяжністю 1,1 км), місцевого бюджету 4,78 млн.грн., а саме: освоєнні кошти в сумі 1,579 млн.грн. (кошти місцевого бюджету) на капітальний ремонт доріг с. Ружичанка, також проведено ямковий ремонт доріг за кошти місцевих бюджетів у селах: Водички, Климківці, Немиченці, Гвардійське, Олешківці, Давидківці, Масівці, Шаровечка, Катеринівка, Миколаїв, М. Орлинці, Везденьки, Антонівка, Олешин, Богданівці, Копистин на загальну суму 3,2057 млн.грн. протяжністю 33,6 км.
Протягом 9 місяців поточного року в проводились роботи по влаштуванню вуличного освітлення у населених пунктах району: с.Шаровечка, с.Масівці, с.Черепова, с.Черепівка, с.Ружичанка, с.Карпівці, с.Пархомівці, с.Богданівці, с.Малиничі, с.Климківці, с. Водичики, с. Доброгорща, с. Гвардійське, с. Хоменці та с. Гелетенці на загальну суму 4,034 млн.грн. загальною протяжністю 47 км (державні та місцеві кошти).
За розрахунковими даними рівень середньої заробітної плати на підприємствах Хмельницького району у серпні 2018 року становить 8741,2 грн., що на 1983,9 грн. більше порівняно із відповідним періодом минулого року (6757,3 грн.) та на 105,20 грн. більше ніж у липні 2018 року (8636,0 грн.). Індекс реальної заробітної плати по Хмельницькому району у серпні 2018 року до липня 2018 року становить 101,2 % та до серпня 2017 року – 129,4%.
Рівень середньої заробітної плати у серпні 2018 року на підприємствах галузі сільського, лісового господарства складає 15061,3 грн., будівництва – 9995,7 грн., транспорту – 9989,5 грн., торгівлі – 5688,3 грн.
Станом на 01 жовтня 2018 року в районі зареєстровано 4355 суб’єктів середнього та малого підприємництва, в тому числі: 1716 юридичних осіб; 2639 – підприємців – фізичних осіб.
Також доповідач коротко проінформувала про стан справ у таких галузях як освіта, культура та охорона здоров’я.
Як співдоповідачі з цього питання виступили: начальник управління фінансів адміністрації Неоніла Конопко, яка розповіла про видатки і доходи місцевих бюджетів, начальник відділу агропромислового розвитку Михайло Островерха, який доповів про стан справ в сільському господарстві за звітний період, а також детально розповів про розвиток галузі охорони здоров’я в районі директор комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги Хмельницького району» Леонід Коцюба.
Підводячи підсумки з першого питання порядку денного голова райдержадміністрації Леся Коменда зазначила: «Позаду 9 місяців 2018 року, і вже можна говорити, що Хмельницький район має позитивну динаміку в багатьох галузях економіки і соціальної сфери. Робота райдержадміністрації і надалі буде спрямована на виконання найважливішого завдання - забезпечення сталого розвитку території Хмельницького району». Леся Мирославівна звернула увагу присутніх на необхідність вирішення вкрай важливих для району питань: «Важливо приділити максимум уваги нарощенню промислового потенціалу, підвищенню його конкурентоздатності. Необхідно працювати над створенням максимально сприятливих умов для залучення інвесторів. На особливому контролі залишається питання якісного використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на заходи щодо соціально-економічного розвитку територій та формування інфраструктури ОТГ. Надалі пріоритетним у діяльності райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування залишається також питання легалізації зайнятості та підвищення рівня заробітної плати».
Про стан забезпечення температурного режиму в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, стан роботи опалювальних систем інформувала начальник відділу освіти, молоді та спорту адміністрації Світлана Шеремета. Як повідомлялось, температурний режим в осінньо-зимовий період в 13 загальноосвітніх навчальних закладах, які знаходяться на балансі відділу освіти, культури, молоді та спорту Хмельницької РДА забезпечують 13 газових котелень (28 котлів), 2 електричних котельні (3 котла), 2 альтернативних котельні Давидковецька ЗОШ І-ІІІст. та Пироговецький ліцей(4 котла) на пелетах, 1 електропік (резервне опалення) в Пироговецькому ліцеї. До роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 років підготовлено всі ці 13 закладів загальної середньої освіти.
Спеціалізованими організаціями проведена перевірка димових та вентиляційних каналів, газових сигналізаторів, вимірювання контуру заземлення, опору ізоляції. Заключено договори з ПАТ «Хмельницькгаз» на технічне та сезонне обслуговування . 
З метою здійснення енергоаудиту, господарською групою відділу освіти, культури, молоді та спорту Хмельницької райдержадміністрації систематично здійснюється моніторинг та контроль за забезпеченням теплового режиму в навчальних закладах та раціональним використанням енергоносіїв.
В 2018 році згідно договору на теплопостачання з ТОВ «ІТБ-ГРУП» встановлено модульну котельню в Пироговецькому ліцеї та продовжуються роботи по встановленню модульної котельні на альтернативному виді палива (пелетах) в Копистинському НВК. 
Основним пріоритетом економії енергоносіїв є утеплення приміщень та покрівель, заміна вікон на металопластикові в освітніх закладах, про що також детально проінформувала доповідач. Окрім того, Світлана Шеремета доповіла про готовність заклади освіти об’єднаних територіальних громад до опалювального сезону.
Питання дотримання санітарно-гігієнічних показників мікроклімату в навчальних закладах є одним з ключових у збереженні та зміцненні стану здоров’я наших дітей. Тож голова райдержадміністрації Леся Коменда зауважила, що питання організації опалення в усіх навчальних закладах та вживатись невідкладні заходи щодо дотримання температурного режиму в них має знаходитись на контролі начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту, керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти району. Саме керівники навчальних закладів несуть персональну відповідальність за дотримання визначеного Державними санітарними правилами і нормами температурного режиму в дошкільних закладах і закладах загальної середньої освіти району.
«Районна державна адміністрація, органи місцевого самоврядування, керівники навчальних закладів району - усі ми спільно повинні працювати задля створення належних умов для навчання та виховання наших дітей, тому закликаю усіх до плідної співпраці!», - наголосила Леся Коменда.
З останнього питання, яке виносилось на розгляд членів колегії, інформував заступник голови райдержадміністрації Сергій Янчук та голова Давидковецької сільської ради Олександр Ланкевич. Зокрема, було розглянуто ряд проблемних питань, що мають місце на території сільської ради. 
Підсумовуючи розгляд даного питання, голова адміністрації звернула увагу Давидковецького сільського голови на необхідність ефективного використання коштів місцевого бюджету, вжиття заходів щодо приведення приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини до вимог чинного законодавства, а також щодо належного оформлення права користування земельною ділянкою, на якій розміщується магазин Хмельницького районного споживчого товариства, загальноосвітній навчальний заклад, поштове відділення зв’язку, кладовище.
 

Голова районної ради Юрій Мельник взяв участь у засідання колегії райдержадміністраціїГолова районної ради Юрій Мельник взяв участь у засідання колегії райдержадміністраціїГолова районної ради Юрій Мельник взяв участь у засідання колегії райдержадміністраціїГолова районної ради Юрій Мельник взяв участь у засідання колегії райдержадміністрації

Вернуться назад