DataLife Engine > --- > Привітання з Днем працівників освіти від голови районної ради

Привітання з Днем працівників освіти від голови районної ради


5-10-2018, 07:56. Разместил: admin

Привітання з Днем працівників освіти від голови районної ради Шановні працівники освіти Хмельницького району, ветерани галузі!

Сердечно вітаю вас з професійним святом. Наш народ завжди шанував і звеличував світочів знань, самовідданих творців інтелекту, провідників правди, моралі і доброти. Наше Прибужжя пишається своїми сівачами доброго, розумного, вічного. Ви виховували і виховуєте переможців Всеукраїнських олімпіад, конкурсів-захистів Малої академії наук, спортивних та творчих змагань. Впевнений, що і надалі докладатимете творчих зусиль для навчання та виховання юних прибужан за принципом високої християнської моралі, активної громадської позиції.

У день свята щиро дякую вам за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, щедрість душі. Сподіваюсь, що спільними зусиллями ми ще багато зробимо у справі розбудови освітянської галузі втілювати у життя реформування галузі, оновлювати школи сучасними технологіями, щоб діти отримували повноцінну освіту, здобували міцні знання.

Шановні освітяни, бажаю вам міцного здоров’я, щастя, нових творчих досягнень, невичерпної енергії у справі виховання молодого покоління.

 

З повагою голова районної ради                                                        Юрій Мельник


Вернуться назад