DataLife Engine > --- > День працівників лісу урочисто відзначили у районі

День працівників лісу урочисто відзначили у районі


14-09-2018, 15:51. Разместил: admin
Люди, які професійно стоять на сторожі гармонії і порядку в лісовому господарстві, справедливо заслуговують глибокої поваги і високого авторитету. Тож привітати кращих лісівників прийшли заступник голови районної ради Максим Ізбінський, голова райдержадміністрації Леся Коменда та заступник голови райдержадміністрації Сергій Янчук.
Своїх колег з професійним святом привітав директор державного підприємства «Хмельницьке лісомисливське господарство Ігор Бурковський. Він побажав усім працівникам лісу міцного здоров’я, миру, злагоди, благополуччя й достатку. «Наша невтомна і самовіддана праця сьогодні високо оцінюється на рівні області та Хмельницького району. Ми робимо вагомий внесок своєю працею в державну скарбницю, в бюджети району і області. Надзвичайно приємно працювати з вами – професіоналами, які люблять свою роботу, віддають усі свої знання і сили на благо рідного краю», - зазначив Ігор Володимирович. Він подякував усьому колективу за допомогу Українському війську. особливо відзначив тих працівників, які виконували свій обов’язок із захисту вітчизни безпосередньо на сході країни.
Відбулося вручення спільних Почесних грамот районної ради та райдержадміністрації. Також було вручено грамоти, подяки й інші відзнаки від підприємства.
Святковий настрій у цей день створювали працівники районного будинку культури, місцеві хорові колективи, вихованці районної дитячої музичної школи та вокалісти і танцюристи з сіл району. 
День працівників лісу урочисто відзначили у районіДень працівників лісу урочисто відзначили у районіДень працівників лісу урочисто відзначили у районіДень працівників лісу урочисто відзначили у районіДень працівників лісу урочисто відзначили у районіДень працівників лісу урочисто відзначили у районіДень працівників лісу урочисто відзначили у районіДень працівників лісу урочисто відзначили у районіДень працівників лісу урочисто відзначили у районіДень працівників лісу урочисто відзначили у районіДень працівників лісу урочисто відзначили у районіДень працівників лісу урочисто відзначили у районі

Вернуться назад