DataLife Engine > --- > Привітання голови районної ради Юрія Мельника з Днем знань!

Привітання голови районної ради Юрія Мельника з Днем знань!


3-09-2018, 08:24. Разместил: admin

Привітання голови районної ради Юрія Мельника з Днем знань!  Дорогі діти, вчителі, батьки!

  Щиро вітаємо всіх вас із традиційним вересневим святом – Днем знань.

  Перше вересня — завжди особливий і хвилюючий момент для кожного із нас: і для першокласників, які вперше переступають поріг школи, і для одинадцятикласників, для яких цей навчальний рік стане останнім; для батьків, які хвилюються не менш ніж учні, і для вчителів, які щоденно віддають свої знання, навчають та виховують.

  Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. У цей святковий день від всієї душі хочеться побажати усім учням успіхів у навчальному процесі, гарних оцінок, цікавих занять, вірних товаришів. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними у громадському житті.

  Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю, за тепло ваших сердець та ваш внесок у розвиток підростаючого покоління, за яким стоїть майбутнє нашої держави. Натхнення Вам, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління.

  Зі святом вас усіх – із Днем знань. З початком нового навчального року! 


З повагою, голова районної ради                                              Юрій Мельник


Вернуться назад