DataLife Engine > --- > Голова районної ради взяв участь у засіданні колегії райдержадміністрації

Голова районної ради взяв участь у засіданні колегії райдержадміністрації


30-08-2018, 15:40. Разместил: admin
В 2018 році згідно договору на теплопостачання з ТОВ «ІТБ-ГРУП» встановлено модульну котельню в Пироговецькій ЗОШ І-ІІІ ст. на альтернативному виді палива (пелетах) та продовжуються роботи по встановленню модульних котелень на альтернативному виді палива (пелетах) в Малиницькому НВК, Копистинському НВК. Проведено капітальний ремонт будівлі Давидковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. (заміна покрівлі, заміна вікон та утеплення фасаду; капітальний ремонт, утеплення фасаду будівлі Копистинського НВК на суму 2114,452 тис.грн. Станом на 20.08.2018 року проводяться роботи (І черга заміна покрівлі) по капітальному ремонту будівлі Пироговецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. із застосуванням заходів теплореновації (заміна покрівлі та утеплення фасаду).
Виготовлено проектно-кошторисну документацію на реконструкцію існуючих газових мереж (із заміною вузла обліку газу з дистанційною передачею даних) в наступних навчальних закладах: Малиницькому НВК, Водичківській ЗОШ І-ІІ ст., Кудринецькій ЗОШ І-ІІ ст., Шумовецькій ЗОШ І-ІІ ст., будівлі відділу освіти, культури, молоді та спорту РДА. Завершуються роботи в Водичківській ЗОШ І-ІІ ст. по реконструкції існуючих газових мереж (із заміною вузла обліку газу з дистанційною передачею даних), освоєно коштів 81,626 тис.грн. 
Протягом 2018 року проведені роботи з переведення електроопалення інфрачервоними обігрівачами приміщення ФАПів сіл Масівці та Копистин. До початку опалювального сезону таку ж роботу буде проведено у приміщеннях ФАПів сіл Пархомівці, Шумівці, Мацьківці та АЗПСМ с. Шаровечка. Також буде встановлено твердопаливний котел в АЗПСМ с. Бахматівці. Крім того, передбачено провести заміну на металопластикові 12 вікон та 2 дверей на АЗПСМ с-ще Богданівці (за рахунок коштів соціально-економічного розвитку, Постанова КМУ № 106). Додатково до кінця року передбачено встановити енергозберігаюче освітлення у приміщеннях АЗПСМ у селах: Лісові Гринівці, Бахматівці, Пирогівці та Давидківці.
Проводились і проводяться різні роботи по економії природного газу і в об’єднаних територіальних громадах, про що також розповів доповідач.
Йшлося також про ремонт доріг. Станом на 27.08.2018 року проведені роботи по поточному середньому ремонту дороги О231009 Н-03 Меджибіж (км 11+100 по км 12+200 Печеськи - Моломолинці) протяжністю 1,1 км на суму 3301,3 тис.грн. На даний час розпочаті роботи щодо поточного середнього ремонту дороги О231702 М-12 Ружичанка ч/з Жучківці (32+495 по км 37+ 985 від шляхопроводу до с. Розсоша) протяжністю 5,5 км. Вартість робіт складає 17822,8 тис.грн. Виконавець робіт ШБУ-56. Виконання становить 60%.
Проведені роботи по виправленню профілю щебеневих і гравійних покриттів дороги з додаванням нового матеріалу: дорога О231721 М-12-Бахматівці загальною протяжністю 2,5 км на суму 237 тис.грн.; дорога О 231713 Н-03-Шпичинці – 450 тис.грн. – 5,8 км (від автобусної зупинки с. Шпичинці до с. Давидківці); дорога О 231704 Ставчинці ч/з Захарівці – 480 тис.грн. – 6,2 км (дорога від с. Ставчинці до с. Крачки). Проведені роботи щодо ямкового ремонту доріг.
Виконано ремонт щебеневих доріг: села Водичики, Климківці, Іванківці, Давидківці, Малашівці, Волиця, Малі Орлинці, Везденьки, Миколаїв, Антонівка, Катеринівка, Ставчинці, Манилівка на суму 3452 тис.грн.
Виконано капітальний ремонт доріг: вулиця Гайдара та Йосипова дорога в с. Лісові Гринівці на суму 600 тис. грн. Виконані роботи з капітального ремонту дороги по вулиці Б.Хмельницького в с. Розсоша на суму 2696 тис.грн. Проведено капітальний ремонт дороги по вулиці Центральній в с. Вовківці на суму 4696 тис.грн. Проведено капітальний ремонт дороги вулиці Центральній в с. Ружичанка на суму 1600 тис.грн. Капітально відремонтовано дорогу по вулиці Вишневій в с. Ружичанка на суму 1579 тис.грн. Всього на 11171 тис.грн. 
Крім того, Микола Вишпольський розповів про заплановані роботи щодо ремонту дорожнього покриття у вересні.
По завершенню розгляду цього питання, голова райдержадміністрації Леся Коменда наголосила, що забезпечення стабільної роботи об’єктів інфраструктури та відповідних служб в умовах осінньо-зимового періоду є першочерговим завданням як для органів державної влади, так і для органів місцевого самоврядування. «Для нас пріоритетом є безперебійне транспортне сполучення між населеними пунктами в зимовий період, своєчасна розчистка та посипка доріг, належний рівень безпеки дорожнього руху», - зазначила Леся Мирославівна. Сільські та селищний голови мають проаналізувати на засіданнях сесій та виконкомів стан готовності кожної території до функціонування у зимовий період, укласти відповідні договори та накопичити необхідний фінансовий ресурс.
З другого питання щодо готовності навчальних закладів до нового 2018/2019 навчального року проінформувала начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту адміністрації Світлана Шеремета. Сьогодні мережу закладів освіти Хмельницького району складають 43 заклади загальної середньої освіти, 39 закладів дошкільної освіти, 2 заклади позашкільної освіти та Хмельницький інклюзивно-ресурний центр Гвардійської сільської ради. Протягом 2016-2018 років відкрито 2 заклади дошкільної освіти. Рішенням сесії Хмельницької районної ради від 12 червня 2018 року створено опорний заклад - Пироговецький ліцей з Бахматовецькою та Пархомовецькою філіями.
Проведено поточні ремонти в приміщеннях навчальних закладів, впорядковано прилеглу території, спортивні та ігрові майданчики. Здійснено комісійну перевірку готовності навчальних кабінетів, спортивних майданчиків, харчоблоків, прилеглої території. Оформлено акти готовності до початку навчального року та паспорти готовності будівель навчальних закладів до опалювального сезону.
Водночас проводяться роботи по заміні даху та встановленню вікон в Пироговецькому ліцею.
Здійснено закупівлю електричної плити та миючих ванн для Водичківської ЗОШ, проведено ремонт та облаштовано харчоблок в Пироговецькому ліцеї, впорядковано навчальні аудиторії в Масівецькій школі, з метою надання якісних освітніх послуг придбано шкільний автобус для Пархомовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, проводяться роботи по встановленню модемів у Водичківській ЗОШ. 
Оформлено шкільні маршрути для підвезення учнів шкіл.
Протягом літнього періоду проводилась потужна робота по реалізації завдань Нової української школи. На здійснення закупівель з державного бюджету виділено 1990,5 тис. грн. (в Чорноострівській громаді – 680318,00 грн., в Лісовогринівецькій громаді – 250728,00 грн., в Гвардійській громаді – 208174,00 грн., в Розсошанській громаді – 151807,00 грн., в Олешинській громаді – 162357,00 грн., у закладах загальної середньої освіти сільських рад Хмельницького району - 537119,00 грн.). З місцевого бюджету виділено 1486,764 тис. грн. (в Чорноострівській громаді – 1309,85 тис. грн., в Лісовогринівецькій громаді – 25072,8 грн., в Гвардійській громаді – 64410,0 грн., в Розсошанській громаді – 21000,00 грн., в Олешинській громаді – 15532,0 грн., у закладах загальної середньої освіти сільських рад Хмельницького району – 51661,00 грн.).
Станом на 27.08.2018 року придбано: 
- для шкіл Лісовогринівецької громади – 50 парт та дидактичні матеріали для 6 класів відповідно до потреби, проходить тендер на закупівлю ноутбуків, багатофункціональних пристроїв та ламінаторів;
- для шкіл Олешинської громади для 4 класів - 50 парт, 50 стільців, 1 вчительський стіл, 1 тумба, 4 ноутбука, 4 принтери, проводиться закупівля дидактичного матеріалу;
- для шкіл, підпорядкованих відділу освіти, культури, молоді та спорту Хмельницької РДА укомплектовано меблями 11 класів (парти, книжкові шафи, осередок художньої творчості, вчительські столи письмові, тумбочки, магнітні дошки). Для 11 класів придбано 22 ноутбуки, 11 багатофункціональних пристроїв, 11 ламінаторів, 11 килимів для зони відпочинку та ігрової діяльності. Проходить тендерна закупівля на придбання 8 інтерактивних дошок, 1 інтерактивної підлоги, дидактичних матеріалів для 11 класів, 150 пуфів;
- для шкіл Гвардійської громади для 5 класів, Чорноострівської громади для 10 класів, Розсошанської громади для 3 класів проводяться тендерні закупівлі для придбання меблів, дидактичного матеріалу та комп’ютерної техніки (ноутбук, багатофункціональні пристрої, ламінатори).
Також про готовність навчальних закладів Олешинської сільської ради до нового 2018/2019 навчального року доповів сільський голова Віталій Осядлий.
«Ми всі маємо пам’ятати, що головним завданням освіти є формування свідомих, суспільно активних громадян, які будуть здатні забезпечити економічне зростання держави і культурний розвиток. Тому маємо надати дітям доступ до якісної освіти, до нової методики викладання, яка стартує в цьому році», - сказала голова райдержадміністрації.
Останнє питання сьогоднішнього порядку денного колегії стосувалося стану реалізації молодіжної політики в Хмельницькому районі. Про це також доповіла Світлана Шеремета. Вона зазначла, що реалізація молодіжної політики в районі здійснюється відповідно до державної цільової соціальної програми «Молодь України», обласної цільової соціальної програми «Молодь Хмельниччини» на 2016-2020 роки».
З метою утвердження здорового способу життя та громадянської культури дітей та молоді у школах району продовжується навчання учнів за превентивними програмами «Рівний-рівному», «Захисти себе від ВІЛ», «Маршрут безпеки», «Майбутнє починається сьогодні».
Значна увага приділялася правовій освіті та правовому вихованню. Формування правових знань та правомірної поведінки дітей та учнівської молоді у загальноосвітніх навчальних закладах району забезпечується вивченням правознавчих дисциплін (Основи правознавства 9-10 кл.), факультативів, курсів за вибором «Мої права», «Живи за правилами», «Ми - громадяни України» та інші, а також системою позакласних та позашкільних навчально-виховних заходів. Початкові знання з питань права учні отримують із курсу за вибором «Права дитини» (для учнів 1-4 класів). У всіх школах району працюють гуртки (школи) юного правознавця. У рамках тижнів та декад правових знань проводилися інформаційно-просвітницькі години, круглі столи, бесіди. Проведено конкурси-виставки малюнків, плакатів, стіннівок, буклетів, фотоколажів та правову тематику. 
Учні шкіл району були учасниками та призерами обласного етапу конкурсу відеосюжетів «Від професії до кар’єри».
Проведено районний історико-патріотичний форум, присвячений 100-річчю Української революції 1917-1921 рр. «Українська революція 1917-1921 рр.: передумови, події, процеси, уроки».
Організовано флешмоби з візуалізацією символів держави та 100-річного ювілею Української революції 1917-1921 років, присвяченого 100-річчю Української революції 1917-1921 рр.
Проведена низка заходів присвячених Державним святам, видатним діячам українського державотворення, воїнам-патріотам АТО.
Спільно з Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді проведено районний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура).
Зміцнення фізкультурно-спортивної бази загальноосвітніх навчальних закладів, забезпечення їх необхідним обладнанням та інвентарем здійснювалось протягом зазначеного періоду шляхом придбання спортивного обладнання та інвентаря на суму 132,3 тис. грн. Забезпечено системне проведення змагань серед учнівської молоді району за програмою «Шкіряний м’яч», «Козацький гарт», «Старти надій» в закладах освіти району, поширюється рух під гаслом «Кожній школі – свого чемпіона».
В районі діє Центр дитячої та юнацької творчості Хмельницької районної ради. Протягом 2017-2018 років у закладі займалось 768 вихованців. З них за напрямами гуртків: науково-технічний - 278; туристсько-краєзнавчий -153; фізкультурно-спортивний -15; художньо-естетичний - 224; дослідницько-експериментальний - 50; соціально-реабілітаційний - 4; бібліотечно-бібліографічний - 12; оздоровчий - 20.
Також забезпечено діяльність учнівського самоврядування Хмельницького району, яке налічує 539 чоловік. Діє районна рада старшокласників «Юніор» на чолі з президентом та заступниками, які обираються шляхом відкритого голосування.  
За результатами розгляду питань порядку денного схвалено відповідні проекти розпорядження та протокольних доручень голови райдержадміністрації.
Голова районної ради взяв участь у засіданні колегії райдержадміністраціїГолова районної ради взяв участь у засіданні колегії райдержадміністрації

 


Вернуться назад