DataLife Engine > --- > Керівники району поклали квіти до могил загиблих захисників

Керівники району поклали квіти до могил загиблих захисників


23-08-2018, 15:23. Разместил: admin
Керівники району поклали квіти до могил загиблих захисниківУкраїнська земля… земля, яка щедро полита кров’ю її синів. З нашої історії ми бачимо споконвічне прагнення українства до волі та незалежності неньки-України.

Наша держава довго виборювала свою незалежність, а виборовши її, продовжує захищати і відстоювати свої кордони і донині.
Немало українських воїнів загинуло в перші роки неоголошеної війни на сході України. Серед них наші земляки, жителі Хмельницького району, ті, хто тут народився і виріс, навчався, працював. Це: Пасічник Олександр Валерійович з Чорного Острова, Попов Олександр Володимирович – с. Мар’янівка, Костишин Ярослав Мирославович – військова частина А 3013 с.Грузевиця, Шалатовський Вадим Володимирович – с.Ружичанка, Ліщинський Богдан Вікторович – с.Мартинівка, Мельник Ігор Олексійович – с.Ляпинці.
Тож у ці дні, відзначаючи знаменні державні свята, ми водночас вшановуємо наших захисників, які віддали найцінніше- свої життя, захищаючи незалежність і територіальну цілісність країни.
23 травня голова райдержадміністрації Леся Коменда та голова райради Юрій Мельник поклали квіти до могил загиблих воїнів, які поховані у районі, пам'ять про них вшанували хвилиною мовчання.


Вернуться назад