DataLife Engine > --- > Геннадій Зубко: Місцеве самоврядування має ключові функції в реформі сільської медицини

Геннадій Зубко: Місцеве самоврядування має ключові функції в реформі сільської медицини


15-08-2018, 16:30. Разместил: admin
 Віце-прем’єр-міністр також розповів про те, як декларації з лікарями впливають на заробіток медичних працівників. «На сьогодні медична субвенція надходить приблизно в розмірі 225 грн на одного мешканця. При підписанні угоди з сімейним лікарем – вона збільшується до 370 грн. Ця сума може змінюватися, залежно від певного коефіцієнта. Дитина до 18 років – коефіцієнт 1,5, людина похилого віку, або понад 55 років – 2,0, людина віком від 39 до 65 років – 1,5. Тобто, це не лінійна залежність», – уточнив Геннадій Зубко.

За його словами, на сьогодні вже понад 15 мільйонів українців підписали угоди з сімейними лікарями. І найактивніше цей процес відбувається у селах.

«Реформа сільської медицини визначена стислими часовими рамками, це 2018 початок 2019 року. Тому, в нас немає часу на дискусії. Сьогодні для людей, які проживають у сільській місцевості, ми повинні забезпечити якісну послугу – не тільки первинну медичну допомогу першого рівня, а й професійну консультативну допомогу другого рівня», наголосив Геннадій Зубко.

За матеріалами Урядового порталу

 


Вернуться назад