DataLife Engine > --- > 23 лютому Українська асоціація районних та обласних рад проведе фахову майстерню: реєстрація триває

23 лютому Українська асоціація районних та обласних рад проведе фахову майстерню: реєстрація триває


12-02-2018, 12:58. Разместил: admin

Фахова майстерня проводитиметься в інтерактивній формі, де учасники після презентованої теми, матимуть змогу поставити питання модератору, подискутувати один з одним та обмінятися враженнями.

Зареєструватись на навчання можна за номером телефону (044) 484-05-64 або написавши на адресу електронної скриньку uaror@ukr.net. При реєстрації потрібно повідомити П.І.Б., орган місцевого самоврядування, посаду та контактний телефон.

Захід організовується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.

Навчання у м. Хмельницький відбудеться 23 лютого у Будинку рад (к.203), тема — “Секторальні реформи, як невід’ємна складова процесу децентралізації: бюджетна політика”

Зазначена серія навчань впроваджується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.

Більш детальна інформація про зазначені навчання в інфографіці, що розміщена нижче. 

23 лютому Українська асоціація районних та обласних рад проведе фахову майстерню: реєстрація триває

Джерело: Хмельницька обласна рада


Вернуться назад