DataLife Engine > --- > Юрій Мельник взяв участь у розширеному засіданні колегії райдержадміністрації

Юрій Мельник взяв участь у розширеному засіданні колегії райдержадміністрації


25-01-2018, 16:50. Разместил: admin
З першого питання «Про здійснення виконавчим комітетом Масівецької сільської ради окремих делегованих повноважень органів виконавчої влади» ознайом заступник голови райдержадміністрації Сергій Янчук. Було доведено інформацію про виконання бюджету, про функціонування на території сільської ради закладів освіти, охорони здоров’я, культури, про роботу зі зверненнями громадян, стан справ у сфері соціального забезпечення.
Співдоповідачем виступив голова Масівецької сільської ради Микола Комарніцкий, який доповів про стан виконання бюджету за 2017 рік у сільської ради та щодо виготовлення генерального плану території.
Про підсумки роботи освітніх закладів району за І семестр 2017/2018 н.р. та завдання щодо подальшого розвитку освіти району доповіла начальник відділу освіти, молоді та спорту адміністрації Світлана Шеремета. Вона зазначила, що у Хмельницькому районі сформовано розгалужену мережу навчальних закладів: 42 загальноосвітніх навчальних заклади (з них 16 шкіл - І-ІІІ ступеня, 23 школи - І-ІІ ступеня, 3 школи - І ступеня), Райковецька вечірня (змінна) школа, 39 дошкільних навчальних закладів, 2 позашкільних навчальних заклади. Протягом 2017 року відбулись зміни у мережі навчальних закладів: відкрито новобудову у пристосованому приміщенні - Печеський дошкільний навчальний заклад Лісовогринівецької сільської ради та Іванковецький дошкільний навчальний заклад Олешинської сільської ради. В закладах загальної середньої освіти Хмельницького району навчається 3894 школяра, що на 42 учні більше ніж у 2016 році.
Одним із показників результативності навчально-виховної роботи є показник зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень учнів. 
До 31 січня 2018 року триває реєстрація на пробне ЗНО – 2018. Вже зареєструвалось 100% випускників із 108 осіб. Також Світлана Шеремета розповіла про роботу з педагогічними кадрами, роботу з талановитими та обдарованими дітьми та педагогами, про працевлаштування випускників, зміцнення матеріально-технічної бази та проведення заходів з енергозбереження, про виконання заходів з літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році, про організацію харчування в закладах загальної середньої освіти, роботу психолого-логопедичної служби, роботу з дітьми з особливими освітніми потребами та про розвиток позашкільної освіти. 
З метою поліпшення якості освітнього процесу в навчальних закладах Хмельницького району у 2018 році Хмельницький РМК буде продовжувати працювати над темою: «Науково-методичний супровід процесу впровадження компетентнісного та діяльнісного підходів у навчання, виховання, управління», здійснюючи свою діяльність за такими напрямками: сприяння впровадженню інноваційних технологій та освітніх проектів у практику діяльності закладів освіти з метою реалізації ідей Нової української школи; активізація діяльності методичних об’єднань на проведення реформаційних процесів; орієнтація змісту науково-методичної роботи на глибоке опанування методистами методичних центрів управлінь освіти дидактичних вимог компетентнісного та діяльнісного підходів як основи реалізації сучасних цілей освіти.
Співдоповідачем виступив завідувач методичним кабінетом Андрій Попик. Як зазначила голова райдержадміністрації, державою забезпечено всі умови для надання якісних освітніх послуг. Необхідно наполегливо працювати кожному педагогу і реалізовувати всі надані державою можливості, самовдосконалюватись та професійно розвиватись, щоб давати дітям сучасні,належні знання і, щоб забезпечити високу якість освітнього процесу.
Також заступник голови райдержадміністрації Сергій Янчук виступив з питанням щодо ефективності забезпечення громадського порядку, боротьби зі злочинністю і корупцією та вплив місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів на криміногенні процеси в районі. Він повідомив про те, що протягом 12 місяців 2017 року Хмельницьким районним відділенням поліції області зареєстровано 6858 заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події , в той час як протягом 2016 року – 6477, що на 5,9 % більше. З них, з ознаками кримінального правопорушення – 1156 (за минулий рік 1094, що на 5,7 % більше). Основну масу становлять злочини проти власності, тобто крадіжки. Крадіжок скоєно 263 (за минулий рік 257). Зареєстровано 22 злочини пов'язані із шахрайством, тоді як за минулий рік було 21 таке правопорушення. Задокументовано 8 фактів незаконного поводження зі зброєю (за минулий рік 5). Порушення правил дорожнього руху з травмованими – 19 фактів, зі смертельними наслідками – 2 факти (за минулий рік 18 та 6 відповідно). Упродовж року працівниками поліції задокументовано 3235 протоколів про адміністративне правопорушення. Найбільше адміністративних протоколів складено щодо розпивання алкогольних напоїв у заборонених законом місцях, куріння тютюнових виробів у заборонених місцях, вчинення насильства в сім’ї, невиконання батьками, або особами, що їх заміняють, обов’язків щодо виховання дітей, порушення правил дорожнього руху та інші.
На території району протягом року було зареєстровано 2 факти вчинення злочинів неповнолітніми особами, тоді як в 2016 році було зареєстровано 13 таких злочинів. Суттєва увага приділяється одному із таких пріоритетних напрямків профілактики підліткової злочинності, як організація роботи по виявленню та документуванню протиправної діяльності дорослих осіб, які втягують неповнолітніх у скоєння злочинів та інших протиправних дій. Однією із причин вчинення неповнолітніми злочинів і правопорушень є недостатня увага вихованню з боку батьків. У зв’язку з цим вживаються заходи адміністративного впливу на батьків, які не виконують обов’язків по вихованню дітей. 
Протягом 2017 року в районі зареєстровано 34 злочини пов’язаних з незаконним обігом наркотиків, тоді як за 2016 рік було зареєстровано 13 таких фактів. 
Також він зауважив, що необхідно встановити камери відео спостереження на території сільських та селищної рад району , яке може суттєво спростити та пришвидшити процес розкриття злочинів, які скоєні на території району. 
В районі забезпечено координацію заходів, спрямованих на виконання загальнодержавних і обласних програм у правоохоронній сфері. Проводиться моніторинг стану злочинності та корупції, а також здійснюються спільні цільові заходи щодо профілактики правопорушень та усунення причин і умов, які сприяють їх вчиненню.
Співдоповідачем був т.в.о. начальника Хмельницького районного відділення поліції Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області Вадим Головко.
З останнього питання порядку денного «Про основні заходи впровадження реформи системи охорони здоров’я» проінформув присутніх головний лікар комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Хмельницького району» Леонід Коцюба. Він детально розповів про ключові етапи реформи: I квартал 2018 року – початок підготовчого періоду: автономізація закладів первинної медичної допомоги, ІІ квартал 2018 року - старт приписної облавної компанії, ІІІ квартал 2018 року – запуск Національної служби здоров’я України; початок укладання договорів автономних закладів ПМД з НСЗУ; початок фінансування закладів ПМД за новою моделлю; початок і кінець ІV кварталу – друге і третє «вікно можливостей» для закладів ПМД укласти контракт з НСЗУ. 2019 рік – початок реформи на вторинному рівні (спеціалізована допомога). 2020 рік - початок реформи на третинному рівні (високоспеціалізована допомога). Він також проінформував про головні Закони України та про підзаконні акти, зміни у роботі лікарів у 2018 році, головні завдання на 2018 рік щодо впровадження реформи. 
Юрій Мельник взяв участь у розширеному засіданні колегії райдержадміністраціїЮрій Мельник взяв участь у розширеному засіданні колегії райдержадміністраціїЮрій Мельник взяв участь у розширеному засіданні колегії райдержадміністрації

Вернуться назад