DataLife Engine > Оголошення > УВАГА! Асоціація оголошує конкурс на надання послуг з проведення навчань для представників місцевого самоврядування на тему медицини

УВАГА! Асоціація оголошує конкурс на надання послуг з проведення навчань для представників місцевого самоврядування на тему медицини


28-12-2017, 15:00. Разместил: admin

Усім бажаючим необхідно надіслати резюме з фотографією  та інформацією про бажану оплату праці. Перевагою є досвід здійснення інформаційно-просвітницьких заходів, роботи з великими аудиторіями людей чи викладацька діяльність.

Відібраним претендентам необхідно буде розробити наочні матеріали (презентації, змістовну програму, інше) та безпосередньо проводити навчання у визначених областях України.

Резюме необхідно скласти українською мовою та подати  на адресу електронної скриньки Асоціації – uaror@ukr.net. У разі виникнення запитань, просимо звертатися до Наталії Меркулової, контактної особи, за номерами телефонів: 050-105-24-54 або 044-484-05-64.

 

Зазначена серія навчань впроваджується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад. 

Джерело: УАРОР


Вернуться назад